Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 3 dostanie Reality Mod - po siedmiu latach prac

Bardziej realistyczna rozgrywka.

Battlefield 3 jeszcze w tym tygodniu dostanie modyfikację Reality Mod, opracowywaną przez ostatnie siedem lat przez grupę ponad 80 ochotników. Premiera w niedzielę, 17 lipca.

Jak można się domyślać, całość jest inspirowana podobnym projektem, przygotowanym dla BF2. Ambitny mod stawia sobie za cel urealistycznienie zabawy, z naciskiem na komunikację i współpracę w drużynie. Twórcy kompletnie przeprojektowali rozgrywkę i interfejs, „tworząc bardziej taktyczne i znaczące wrażenia”.

Do działania potrzebna będzie oryginalna kopia gry razem z wszystkimi dodatkami. Akcja toczy się podczas prawdziwych konfliktów zbrojnych: od Zimnej Wojny do współczesnego pola walki. Przygotowano więc nie tylko zmiany w mechanice zabawy, ale także mnóstwo tekstur, map czy modeli.

Nie może oczywiście zabraknąć elementów, z których słynie sam Battlefield 3. Nadal zasiądziemy więc za sterami i kierownicami przeróżnych pojazdów, walcząc w środowisku podatnym na destrukcję, ze zmieniającą się dynamicznie pogodą i ponad setką osób na serwerze.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlefield 3

PS3, Xbox 360, PC, Nintendo 3DS

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze