Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 2018 i II wojna światowa? Pepesza kolejną poszlaką

Interesujące grafiki.

Model broni z okresu II wojny światowej znalazł się w kolekcji prac grafika, który do niedawna pracował w studiu DICE - chodzi o radziecki pistolet maszynowy PPSz-41, jak informuje One Angry Gamer.

Popularna (w każdej grze, w której się znajduje) Pepesza była wykorzystywana od 1941 roku.

W serwisie ArtStation odnaleziono także prace przedstawiające broń Karabiner 98k - to grafiki koncepcyjne autorstwa Madiny Chionidi, głównej projektantki modeli postaci w EA DICE.

To kolejna poszlaka wskazująca na okres historyczny, który wykorzystają twórcy w kolejnej części serii. Już w grudniu o II wojnie informował YouTuber, który w marcu 2016 roku ujawnił istnienie Battlefielda 1.

Electronic Arts nie komentuje nieoficjalnych doniesień i plotek. Warto też zaznaczyć, że artyści pracują czasem nad grafikami, które finalnie nie zostają wykorzystywane.

Nic tak nie cieszy, jak seria z Pepeszy!

Nieoficjalne informacje z ubiegłego roku sugerowały także, że kolejna - po wydanej w 2018 roku - odsłona serii Battlefield to Bad Company 3 z akcją w Wietnamie. Na tę strzelankę poczekamy jednak co najmniej 3 lata.

Battlefield 1 został oficjalnie ujawniony na początku maja. Najprawdopodobniej w podobnym okresie możemy spodziewać się prezentacji tegorocznej wersji.

Komentarze