Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 1 - Podręczniki polowe, cz. 5 (Nic nie jest zapisane)

Znajdźki na pustyni.

Poszukiwanie Podręczników polowych w ostatniej opowieści jest swego rodzaju nagrodą za poprzednie zmagania tego samego typu. W zadaniu "Nic nie jest zapisane" o znalezienie przedmiotów jest bowiem naprawdę łatwo, a przynajmniej dużo łatwiej, niż w poprzednich przypadkach.

Jeśli jednak będziesz miał z tym jakiekolwiek problemy, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi opisami i ułatwiającymi poszukiwania obrazkami. Jesteśmy przekonani, że okażą się pomocne.


Ukryć się na widoku

Podręczniki polowe: 5

#1 Od samego początku zadania, kieruj się od razu na północny-wschód. W pewnym momencie trafisz na widoczny na poniższym obrazku zespół skalny, za którym odnajdziesz pierwszy Podręcznik polowy.


#2 Od miejsca, w którym zyskałeś pierwszą znajdźkę, skieruj się na południe, jakby w kierunku wykolejonego pociągu. Dotrzesz do niewielkiej skały, przy której odnajdziesz następny przedmiot.


#3 Trzeci podręcznik polowy na tym etapie znajdziesz na południowy-wschód od pociągu. Ukryty jest za niewielką skałą.


#4 Przedostatni z poszukiwanych przedmiotów znajduje się w centralnie położonym, czerwonym wagonie. Proponujemy dostać się tam dopiero po neutralizacji wszystkich nieprzyjaciół w okolicy.


#5 Udaj się daleko na wschód, gdzie zauważysz niewielki namiot ze skrzyniami z bronią w środku. Okolicę patroluje jeden żołnierz, a obok znajduje się też niewielki czołg, którego możesz użyć do rozprawienia się z wrogami przy pociągu. Ostatni z sekretów znajduje się na wyższej skale przy namiocie.


Robota dla młodych

Podręczniki polowe: 5

#1 Z miejsca, gdzie zaczynasz misję, zejdź lub zjedź konno bezpośrednio pod skałę. Znajduje się tam niewielki przesmyk z rozpalonym ogniskiem. Zauważysz tam zasieki z desek i skrzynie, pomiędzy którymi znajduje się także ta z Podręcznikiem polowym.


#2 Po zebraniu pierwszego sekretu, wyjedź z jaskini w kierunku zachodnim, po czym odbij lekko w prawo w stronę torów kolejowych. Zauważysz tam kompleks skalny, na którego szczycie znajduje się kilka skrzyń. Wśród nich odnajdziesz kolejny z poszukiwanych przedmiotów.


#3 Po uzyskaniu drugiego Podręcznika polowego udaj się na północ, najlepiej konno. Znajdziesz tam niewielki budynek z niebieskimi drzwiami. Wejdź przez nie, po czym spójrz w lewo. Znajdziesz tam skrzynię z podręcznikiem.


#4 W głównej części miejscowości, gdy będziesz docierał do jednego z celów, znajdź charakterystyczne przejście z desek, po czym od razu skręć w prawo i wejdź do napotkanego tam budynku. Między łóżkami odnajdziesz przedostatnią na tym poziomie skrzynię z sekretem.


#5 Udaj się na północno-wschodni kraniec mapy, gdzie na pewno zauważysz charakterystyczną wieżę. Na jej górnym poziomie znajdziesz ostatni z podręczników polowych.


Spis treści: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Zobacz także: Battlefield 1 - Wpisy do kodeksu, cz. 5 (Nic nie jest zapisane)


Oddech pustyni

Podręczniki polowe: 5

#1 Czas na ostatnie pięć Podręczników polowych w grze. Pierwszy z nich znajdziesz od wschodniej części miasteczka, w rozwalonym niemal do cna niewielkim budynku. Znajduje się w rogu pomieszczenia.


#2 Drugi z nich znajduje się w budynku widocznym na poniższym obrazku. Skrzynia z poszukiwanym przedmiotem umieszczona jest przy jednym z wejść, tuż obok innych skrzyń.


#3 Udając się na północ od głównej części miasta, natkniesz się na dwa budynki, z czego jeden z nich, po lewej stronie, jest mocno uszkodzony. To właśnie w jego środku, w zniszczonym pomieszczeniu, odnajdziesz kolejną skrzynię z podręcznikiem polowym.


#4 Po uzyskaniu trzeciego przedmiotu, spójrz w kierunku południowo-zachodnim. Przy ogromnym kamieniu odnajdziesz przedostatnią skrzynię z podręcznikiem polowym.


#5 Udaj się wzdłuż torów na zachód, gdzie natkniesz się na charakterystyczną wieżę. Nieco za nią, przy niewielkich kamieniach, odnajdziesz ostatnią skrzynię z poszukiwanym przedmiotem.

Komentarze