Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 1 - Podręczniki polowe, cz. 3 (Avanti Savoia)

Przy okazji walki w Alpach, zbieramy podręczniki polowe.

Opowieść "Avanti Savoia" podzielona jest na zaledwie dwie, niezbyt długie, części. W każdej z nich będziesz mógł odnaleźć po pięć podręczników polowych, które nie są zbyt mocno ukryte.

Więcej trudności teoretycznie mogą przynieść poszukiwania w drugiej części misji, a to ze względu na panujący mrok. Z naszymi podpowiedziami uporasz się z tym jednak bez najmniejszych problemów.


O La Vittoria

Podręczniki polowe: 5

#1 Gdy ruszysz na południe od kościoła, czyli punktu "A", dotrzesz do małej wioseczki. W pierwszym budynku, wyglądającym na stodole, znajdziesz podręcznik polowy przy łóżku z narzutą białego koloru. W środku jest dość ciemno, ale na pewno zauważysz ikonę nad skrzynią.


#2 Na północno-wschodni kierunek od działa artyleryjskiego znajduje się specyficzny okop z dużymi kawałkami drewna na górze. Znajduje się tam kilku przeciwników, a także podręcznik polowy pomiędzy jaśniejszymi, drewnianymi skrzyniami.


#3 Na północ od działa artyleryjskiego, na niemal najwyższym poziomie skały, odnajdziesz okop zabity prowizorycznie deskami. Będzie tam urzędować kilku wrogów, których najskuteczniej pozbędziesz się jednym celnie rzuconym granatem. Na końcu okopu odnajdziesz trzeci na tym poziomie podręcznik polowy.


#4 W bunkrze na południowym krańcu mapy, gdzie powinieneś zniszczyć działo artyleryjskie, znajduje się kolejna skrzynia z sekretem. Gdy zejdziesz na najniższy poziom bunkru, czyli do pomieszczenia z działem, skieruj się od razu na prawo. Pod ścianą, przy wielkim kole, odnajdziesz poszukiwany przedmiot.


#5 Ostatni podręcznik polowy znajduje się w przesmyku prowadzącym do działka przeciwlotniczego. Jest on na tyłach zabudowanego drewnem okopu. Znajduje się tam, rzecz jasna, sporo nieprzyjaciół. Warto podarować im jeden granat, a niedobitków klasycznie zastrzelić.


Spis treści: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Następnie: Battlefield 1 - Podręczniki polowe, cz. 4 (Goniec)


Tutti Accoppati

Podręczniki polowe: 5

#1 Pierwszy podręcznik znajdziesz w budynku na południowo-zachodnim krańcu mapy. Łatwo do niego dotrzeć z posterunku Alpinich, którego będziesz bronił podczas głównej części misji. Skrzynia znajduje się od razu na lewo od wejścia, pod niewielkim oknem.


#2 Drugi podręcznik polowy będziesz mógł zdobyć dopiero po obronie posterunku Alpinich. Wcześniej ten fragment mapy będzie niedostępny. Wejdź do bunkra, w którym masz odszukać brata. Praktycznie kilkanaście kroków od drzwi odnajdziesz drugi podręcznik polowy.


#3 Wejdź do bunkra na południowym krańcu mapy. Na dole, w głównym pomieszczeniu, znajduje się skrzynia z trzecim podręcznikiem polowym. Znajdziesz go bez najmniejszych problemów.


#4 Pod koniec misji, gdy już znajdziesz się w forcie, a sytuacja z wrogimi żołnierzami się uspokoi, udaj się zupełny kraniec wschodniej części fortu. Na zewnątrz, przytulona do ściany przy dwóch beczkach znajduje się skrzynia z przedostatnim podręcznikiem polowym. Pozostał jeszcze jeden.


#5 Zdobycie ostatniego podręcznika wiąże się z wędrówką na niższy poziom wrogiego fortu. Skrzynia z ostatnim sekretem znajduje się pomiędzy dwoma piętrowymi łóżkami.

Komentarze