Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 1 otrzyma nowy tryb rozgrywki - Incursions

Starcia na mniejszą skalę.

Podczas zorganizowanej przez Electronic Arts prezentacji poprzedzającej targi Gamescom studio DICE ujawniło Incursions - nowy tryb rozgrywki do Battlefield 1.

We wrześniu rozpoczną się zamknięte testy alpha wariantu. Aby móc sprawdzić wczesną wersję opcji, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej cyklu.

Darmowy dla wszystkich zainteresowanych tryb zaprojektowano z myślą o mniejszych i intensywniejszych potyczkach. W starciach - toczonych na mniej obszernych mapach - wezmą udział dwie drużyny składające się z pięciu graczy.

Na potrzeby Incursions twórcy odświeżyli nieco system wyników. Autorzy podkreślają, że ważny będzie każdy zdobywany punkt. Pojawią się także pojazdy, które mogą mieć duży wpływ na ostateczny rezultat potyczek.

Przed rozpoczęciem meczu każdy z graczy stanie przed koniecznością wyboru określonej klasy. To może oznaczać, że podczas zabawy nie pojawi się możliwość zmiany typu postaci. Uczestnicy zmagań awansują też na wyższe rangi, odblokowując lepsze bronie i umiejętności.

W trakcie konferencji Electronic Arts deweloperzy ze studia DICE pokazali również Tsaritsyn - jedną z lokacji, które wprowadzi dodatek W imię cara. Na mapie rozegrano przykładowe starcie w wariancie Podboju.

Jednocześnie poinformowano, że dzisiaj do sprzedaży trafiło kompletne wydanie Battlefield 1. W skład edycji o nazwie Rewolucja poza podstawową wersją produkcji wchodzi usługa Premium, która gwarantuje dostęp do czterech rozszerzeń do gry.

Zestaw zadebiutował na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze