Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 1 - Nic nie jest zapisane: Robota dla młodych

Wykonujemy niebezpieczną misję w nocy.

Zapewne zdążyłeś już zauważyć, że wiele zadań w tegorocznej odsłonie gry Battlefield ma miejsce w nocy. Nie inaczej jest i w tym przypadku, gdzie naszym zadaniem będzie wysłanie trzech fałszywych wiadomości do dowództwa Osmanów. Wszystko to pod osłoną nocy, gdzie ponownie będziemy premiowani za pracę po cichu.

Jest to dużo prostsze rozwiązanie, zwłaszcza w jednym z posterunków, w którym jeśli nawiążemy otwartą wymianę ognia, możemy mieć wielki problem z przeżyciem. Podniesiony wówczas alarm sprawi, że polować na ciebie będą też czołgi. Dobrze się więc zastanów, jakim sposobem zrealizować aktualne zadanie.

W każdym z trzech osmańskich posterunków znajdują się oficerowie posiadający maleńkie torby dla gołębi pocztowych. Twoim zadaniem będzie pozbawienie oficerów życia, a następnie zabranie wspomnianych przedmiotów i udanie się we wskazane miejsca do klatek z gołębiami.

Najtrudniejsze zadanie czeka cię w ruinach. Są dość rozległe i najmocniej patrolowane. Wśród napotkanych tam żołnierzy znajdą się też ciężkozbrojni, a wywołanie alarmu w tej lokacji spowoduje, że nadjadą czołgi i opancerzone wozy bojowe. W takiej sytuacji możesz się jedynie ratować ucieczką konno, ale tylko w przypadku, gdy zdołasz dostać się do tego zwierzęcia.

Ruiny warto obserwować z daleka i oznaczać wszystkich zauważonych nieprzyjaciół.

Wyeliminowanie dowódców i wysłanie fałszywych wiadomości

Większość dowódców znajdować się będzie w budynkach, ale czasami patrolować będą też na zewnątrz. Poznasz ich po odmiennym od innych żołnierzy, ciemniejszym mundurze. Po przejęciu torby oficerów, gra wskaże ci znacznikiem miejsce z klatkami. Podejdź do nich i wykonaj interakcję na gołębiu. W ten sposób wyślesz fałszywą wiadomość do dowództwa Imperium Osmańskiego.

Czy wiesz, że na całym świecie organizowane są wyścigi gołębi pocztowych?

Spis treści: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Następnie: Battlefield 1 - Nic nie jest zapisane: Oddech pustyni


Poszukując oficera w ruinach, zwracaj szczególną uwagę na snajperów osadzonych na wieżach. Jeśli tylko możesz, zakradnij się do nich i uporaj się z przeciwnikami po cichu. Ułatwi ci to znacznie poruszanie się po rejonie ruin. W przeciwnym razie możesz zostać szybko zauważony przez wrogich strzelców wyborowych.

Po odzyskaniu trzeciej torby i próbie użycia jej z wykorzystaniem gołębia, gra uruchomi przerywnik filmowy zwiastujący koniec drugiego etapu zadania. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem, musisz więc przygotować się na przyjazd osmańskiego pociągu.

Komentarze