Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 1 - dodatek W imię cara dostępny za darmo na PC, PS4 i Xbox One

Pięć map i nie tylko.

Koncern Electronic Arts udostępnił za darmo drugie rozszerzenie do strzelanki Battlefield 1 - dodatek zatytułowany W imię cara. Akcja skierowana jest do posiadaczy PC, PS4 oraz Xbox One.

W celu skorzystania z oferty, należy przypisać pakiet do konta w cyfrowych sklepach na poszczególnych platformach sprzętowych, czyli Origin, PS Store i Xbox Live Store. Uzyskane w ten sposób DLC zachowamy oczywiście na stałe.

Przedstawiciele EA na razie nie ujawnili czasu trwania promocji. Poprzednia inicjatywa - związana z dodatkiem Nie przejdą - obowiązywała jednak przez dwa tygodnie. Niewykluczone, że podobnie będzie tym razem.

W imię cara rozbudowuje produkcję między innymi o rosyjską armię. Ugrupowanie naszych wschodnich sąsiadów twórcy podzielili na dwie frakcje - Białą Gwardię Imperium Rosyjskiego i Armię Czerwoną.

DLC wprowadza także pięć nowych map - Galicję (walka w okopach w rozdartej wojną dolinie), Twierdzę Brusiłowa (niewielka wioska w Karpatach), Albion (niemiecka flota atakuje archipelag w zachodniej Estonii), Carycyn (stara i nowa Rosja ścierają się na ulicach Carycyna) oraz Wołgę (tytaniczne starcie czołgów wzdłuż Wołgi).

Jest też kolejny tryb zabawy - Zrzut zaopatrzenia. Na polu bitwy co jakiś czas pojawiają się zrzuty lotnicze. Zadaniem drużyny jest obrona strefy zrzutu, aby umożliwić zebranie zasobów. Wygrywa drużyna, która do końca meczu zbierze więcej zaopatrzenia.

Warto zaznaczyć, że jutro o godzinie 21:00 studio DICE pokaże po raz pierwszy kolejną odsłonę cyklu - Battlefield V. Akcję strzelanki najprawdopodobniej osadzono w okresie II wojny światowej.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze