Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Knight z kolejną aktualizacją dla wersji PC

Lepsza synchronizacja pionowa.

Twórcy Batman: Arkham Knight opublikowali na Steamie kolejną aktualizację gry w wersji PC, poprawiając szereg błędów i wprowadzając pewne usprawnienia.

Z technicznego punktu widzenia najważniejszą informacją na liście nowości wydaje się być wzmianka o „stabilniejszej liczbie klatek na sekundę na monitorach 60 Hz przy włączonej synchronizacji pionowej w 30 FPS” - właśnie takie ograniczenie jest świetnym sposobem na uzyskanie dobrej wydajności na słabszych komputerach.

Do tego poprawki w wyzwaniach AR, w wybieraniu celów podczas walki, a także przywrócenie deszczu w sekcji otwierającej oraz na skórze kilku postaci.

Są też „różne usprawnienia rozgrywki i stabilności”, także dla określonych konfiguracji sprzętowych, rozwiązanie problemów z kombinacją Alt+Tab oraz wsparcie dla kolejnych dodatków DLC.

Według Digital Foundry, ostatnia łatka z końca listopada nadal nie rozwiązuje fundamentalnych problemów, czyli zacinania nawet na najmocniejszym sprzęcie. Możliwe, że kolejny patch zmieni sytuację na lepsze, choć lista zmian raczej na to nie wskazuje.

Dzięki, Piotr.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze