Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Knight nadal ma problemy z wersją PC

12 GB RAM na Windows 10.

Gra akcji Batman: Arkham Knight wróciła wczoraj do sprzedaży na PC z interesującą ofertą promocyjną, ale sporo osób informuje, że nadal ma problemy z rozgrywką.

Batman nadal smutny

W opublikowanym wczoraj komunikacie Warner Bros. zapewnia, że nadal pracuje nad przygotowaniem pełnego wsparcia dla systemów SLI i Crossfire, a także nad problemami ze stabilnością na niektórych kartach, wprowadzonymi w najnowszych sterownikach.

Co więcej, posiadacze określonych GPU mogą mieć problem ze stronicowaniem danych dysku twardego przy dłuższej sesji. Wydawca jako rozwiązania proponuje reset gry.

Dowiedzieliśmy się także, że rekomendowane zasoby pamięci RAM dla użytkowników systemu operacyjnego Windows 10 to 12 GB.

Część graczy donosi, że nie ma większych problemów. Inni - wprost przeciwnie. Digital Foundry przyjrzało się aktualizacji i wyniki sugerują, że nie wprowadzono żadnych poprawek w porównaniu z wrześniową łatką - dodano tylko wsparcie dla DLC.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze