Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Knight na PC wycofywane ze sklepów w Polsce

Łatanie czas zacząć.

Ogłoszone wczoraj wstrzymanie sprzedaży Batman: Arkham Knight na PC dotyczy także Polski. Lokalny dystrybutor - firma Cenega - poinformował w komunikacie, że rozpoczął „proces wycofywania gry ze sklepów”.

Batman na PC teraz już tylko „spod lady”

„W związku z problemami z wydajnością gry PC i decyzją Warner Bros. o zawieszeniu dystrybucji gry na tę platformę sprzętową, w porozumieniu z wydawcą oraz sieciami sprzedaży rozpoczęliśmy proces wycofywania gry ze sklepów w Polsce” - napisano w komunikacie dla serwisu Gry-Online.

„Wszyscy klienci, którzy zdążyli już zakupić grę w wersji na PC i nie spełnia ona ich oczekiwań co do jakości rozgrywki, mogą dokonać zwrotu w miejscu zakupu. Będzie to możliwe również w przypadku tych klientów, którzy zdążyli rozfoliować pudełka i aktywować klucz Steam - w takiej sytuacji wykorzystany klucz zostanie zablokowany w sieci Steam.”

Potwierdzono jednocześnie, że serwery gry nie zostaną wyłączone, więc osoby, którym nie przeszkadzają liczne błędy i niedoróbki, mogą nadal bez problemów włączyć Batman: Arkham Knight na komputerach osobistych, nawet podczas trwającego „embargo” na sprzedaż tytułu w tej wersji.

Tymczasem studio Rocksteady zapewnia, że w pełni popiera decyzję Warner Bros. o wstrzymaniu dystrybucji, a najlepsi inżynierowie tej firmy pracują „jak szaleni”, by wyeliminować wszystkie usterki, spadki płynności, zacinanie się czy kłopoty z dźwiękiem.

Również Nvidia potwierdziła już wczoraj, że oddaje do dyspozycji swoich testerów i deweloperów, by poprawić wersję PC (dzięki, VideoGamer).

Nie podano, kiedy Batman: Arkham Knight wróci do sprzedaży na PC.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze