Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Knight na PC wróci do sprzedaży pod koniec miesiąca

Trwają prace nad poprawkami.

Batman: Arkham Knight doczekał się już sporej aktualizacji, rozwiązującej kluczowe problemy produkcji na PC, ale gra nadal nie wróciła do sprzedaży w tej wersji - trwają dalsze prace.

Sosnowiec

„Zespoły nadal zajmują się kolejnymi poprawkami, zgodnie z informacjami z poprzedniego wpisu” - napisano w komunikacie na Steamie.

„Spodziewamy się, że te usprawnienia będą gotowe pod koniec października, kiedy to wersja PC będzie ponownie dostępna w sprzedaży.”

Przypomnijmy: w planach dla kolejnych łatek jest między innymi wsparcie dla trybów SLI i Crossfire, publikacja dodatków DLC oraz tryb fotograficzny, dostępny na konsolach.

W „przejściowej” aktualizacji z września rozwiązano już najważniejsze kłopoty, poprawiając płynność rozgrywki, optymalizując zużycie pamięci VRAM czy dodając rozbudowane opcje graficzne w menu.

Tytuł natychmiast po premierze na PC w czerwcu spotkał się z falą krytyki. Na komputerach osobistych zdecydowano się wprowadzić blokadę do 30 klatek na sekundę i ograniczono dostępne efekty graficzne, a płynność działania i tak była wyjątkowo niska. Grę ostatecznie wycofano ze sklepów w tej wersji.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze