Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Knight - dodatki z wersji PS4 w nowym trailerze

Więcej DLC!

Warner Bros. kontynuuje kontrowersyjną politykę licznych DLC do Batman: Arkham Knight, ogłaszając kolejne rozszerzenia, które pojawią się na PlayStation 4.

Batman aż poczerwieniał

Już wcześniej ogłaszano, że posiadacze konsol Sony otrzymają pakiet misji związanych ze Strachem na Wróble, z akcją rozgrywającą się w psychodelicznej wersji Gotham.

Z opublikowanego zwiastuna dowiadujemy się także, że pozostałe bonusy to dwa stroje dla postaci: futurystyczny Justice League 3000 oraz klasyczny, inspirowany serialem z lat 60. Jest też alternatywny wygląd Batmobilu, w czerwieni i czerni.

Warto zauważyć, że napis w trailerze głosi „w pierwszej kolejności na PlayStation 4”, co zdaje się sugerować, że w późniejszym terminie dodatki trafią także na pozostałe platformy sprzętowe: PC i Xbox One.

Gra ukaże się 23 czerwca.

Batman: Arkham Knight otrzyma również szereg bonusów do zamówień przedpremierowych - w zależności od miejsca zakupu. W Polsce są to misje z Harley Quinn w roli głównej.

Jest też przepustka sezonowa za niebagatelne 140 zł. Najbardziej interesującym rozszerzeniem wydaje się być Batgirl: A Matter of Family, umożliwiające wcielenie się w tytułową Batgirl w misjach fabularnych, stanowiących prequel wydarzeń z Arkham Knight.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze