Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batgirl w Batman: Arkham Knight to Barbara Gordon

Dostępna w DLC.

Studio Rocksteady ujawniło, że postać Batgirl w Batman: Arkham Knight to Barbara Gordon.

Batgirl

Dostęp do bohaterki otrzymają osoby kupujące kontrowersyjną przepustkę sezonową. Rozszerzenie będzie stanowiło prequel głównej opowieści z Batmanem w roli głównej, z nowymi lokacjami.

Uwaga na spoilery poniżej.

Poprzednie odsłony serii Arkham przedstawiają Barbarę Gordon - córkę komisarza Gordona - na wózku inwalidzkim. Kobieta - właśnie jako Batgirl - została sparaliżowaną od pasa w dół, postrzelona przez Jokera.

Następnie dziewczyna wcieliła się w rolę Wyroczni, pomagając w oczyszczaniu Gotham z rzezimieszków.

Biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z prequelem, w Barbarę wcielimy się zapewne przed wspomnianym starciem z Jokerem.

Poznaliśmy także szczegóły na temat obsady w angielskiej wersji gry. W Batgirl wciela się Ashley Greene (Alice Cullen w sadze „Zmierzch”), a głosu komisarzowi Gordonowi użycza Jonathan Banks (Mike z „Breaking Bad”). John Noble (Walter Bishop w „Fringe”) to Strach na Wróble, a Scott Porter (Jason Street w „Friday Night Lights”) to Nightwing.

Kevin Conroy powraca jako Batman, Troy Baker jako Dwie Twarze, Nolan North jako Pingwin, a Tara Strong jako Harley Quinn.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły