Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Basista polskiego zespołu Behemoth gra w Evolve jako Behemoth

To musiało się stać.

Studio Turtle Rock opublikowało nowy materiał wideo promujący kooperacyjną grę Evolve. Tym razem do pomocy zaproszono dwóch muzyków z zespołów metalowych.

Film przedstawia basistę polskiej grupy Behemoth - Tomasza „Oriona” Wróblewskiego, grającego właśnie jako Behemoth - jeden z dostępnych w tytule potworów.

Stąd sprytna nazwa materiału - „Behemoth gra jako Behemoth”. Do towarzystwa jest jeszcze George „Corpsegrinder” Fisher, czyli wokalista z nie mniej ekstremalnej grupy Cannibal Corpse. Dla niego nie wymyślono niestety żadnej zabawnej gry słów.

Behemoth to najnowszy potwór w grze - dodany 31 marca. Jak sugeruje sama nazwa, mamy do czynienia ze sporych rozmiarów monstrum. Jedną z umiejętności jest możliwość transformacji w toczący się głaz.

Evolve debiutowało 10 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Podstawą rozgrywki są starcia grupy czterech łowców z jednym potworem, stale ewoluującym i zdobywającym nowe umiejętności w trakcie meczu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły