Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Banner Saga 2 z pierwszym trailerem

AKTUALIZACJA: Gra trafi w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Aktualizacja (08.12.2014): Studio Stoic zapowiedziało oficjalnie, że The Banner Saga 2 ukaże się w przyszłym roku, a platformy docelowe to PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

*

Oryginalna wiadomość (06.12.2014): Nie jest wielką tajemnicą, że niezależne studio Stoic Entertainment pracuje nad drugą częścią turowej strategii Banner Saga. Wczoraj wieczorem opublikowano pierwszy zwiastun ten produkcji.

Jak sugeruje krótki materiał wideo, ponownie przeniesiemy się do fantastycznego świata, inspirowanego mitologią nordycką. Twórcy nie ujawnili żadnych innych konkretów.

Pierwsza odsłona ukazała się w styczniu. Gra stawia na fabułę pełną wyborów i ich konsekwencji. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym.

„Wzięliśmy sobie do serca opinie graczy i recenzentów. Opublikowaliśmy już pierwszą aktualizację, naprawiającą wskazane błędy i zmieniającą balans rozgrywki, a po krótkiej przerwie rozpoczniemy prace nad następną odsłoną trylogii. Najczęściej powtarzanym zarzutem było to, że historia jeszcze się nie zakończyła” - napisali w lutym tego roku deweloperzy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze