Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Badanie Czytelników Eurogamer.pl - wypełnij ankietę

Pomożesz nam?

Hej! Masz może chwilkę?

Co jakiś czas staramy się poznać Was bliżej, dowiedzieć się, kim jesteście, co robicie i co myślicie o pewnych pomysłach, związanych z działalnością serwisów takich jak nasz. To dla nas bardzo ważne - dzięki temu możemy wprowadzać zmiany do naszych długoterminowych planów, rozwijać się i bardziej dostosowywać do Waszych oczekiwań i potrzeb.

Dziś bardzo prosimy o pomoc każdego z Was - jeśli masz kilka minut, będziemy bardzo wdzięczni za wzięcie udziału w tym badaniu i rzetelne wypełnienie ankiety. Wszystkie informacje pozostaną anonimowe - nie musisz podawać ani adresu e-mail, ani imienia i nazwiska. Zebrane dane zostaną wykorzystane wyłącznie do dalszych planów redakcyjnych, jak też pomogą naszemu działowi reklamy.

Adnotacja: Ankieta ma trzy podstrony, na dole znajduje się przycisk do przejścia na następną - prosimy o wypełnienie każdej ze stron.

W badaniu znajduje się też parę otwartych pytań o różne aspekty naszej działalności - zachęcamy do wpisania tu szczerych odpowiedzi, które będą dla nas nieocenioną poradą i pomocą.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas!

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze