Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Back to the Future od Telltale trafi na nowe platformy - raport

PS4, X360, Xbox One.

Wygląda na to, że słynące z interaktywnych opowieści studio Telltale Games planuje wydać swój starszy tytuł - Back to the Future - na PlayStation 4, X360 i Xbox One.

Karty produktu zawierające oficjalną okładkę i podtytuł „30th Anniversary Edition” pojawiły się na stronach sklepów Amazon.com i Amazon.ca (dzięki, NeoGAF).

Telltale nie potwierdziło jeszcze, że taka konwersja powstaje. Nie wiemy więc, co nowego może dodać jubileuszowe wydanie, choć sklepy mówią o materiałach wideo zza kulis i wywiadach z twórcami.

Liczące pięć odcinków Back to the Future: The Game jest już od kilku lat dostępne na PC, Macach, PlayStation 3, iOS i Wii.

Jako datę premiery podano 13 października, a cena wynosi 20 dolarów (ok. 75 zł). W grudniu 1985 roku do kin trafił film „Powrót do przyszłości” - stąd pewnie wzmianka o 30. rocznicy.

Produkcja Telltale podejmuje akcję siedem miesięcy po wydarzeniach z „Powrótu do przyszłości 3”. Marty odzyskuje notatnik Doca, a na miejscu niespodziewanie pojawia się DeLorean, z Einsteinem w środku.

Wideo z oryginalnej wersji

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze