Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar: Frontiers of Pandora opóźnione

Nie od razu dżunglę zbudowano.

Ubisoft poinformował, że na Avatar: Frontiers of Pandora jeszcze poczekamy. Produkcja na bazie filmowego uniwersum ukaże się dopiero w roku fiskalnym rozpoczynającym się w kwietniu 2023 roku.

Dotychczas zakładano debiut w obecnym roku fiskalnym, a więc do końca marca 2023 roku. Co więcej, popularny leaker Tom Henderson zapewniał na początku miesiąca, że premiera odbędzie się 18 listopada, ale - jak widać - sporo rozminął się z prawdą.

„Pozostajemy zaangażowani w dostarczenie nowoczesnych, immersyjnych wrażeń, które w pełni wykorzystują technologię nowej generacji, ponieważ ta wspaniała marka reprezentuje długoterminową okazję dla Ubisoftu” - wyjaśnia korporacja. Jak dodano, na ten sam okres przełożono jeszcze jeden tytuł, które nie został jeszcze zapowiedziany.

Ten dodatkowy czas odzwierciedla obecne ograniczenia w produkcji w całej branży. Staramy się zaprojektować jak najlepsze warunki pracy, by zapewnić zarówno elastyczność dla naszych zespołów, jak i dostarczyć jak najlepsze doświadczenia dla graczy” - dodano.

Avatar: Frontiers of Pandora zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcję tworzy Massive Entertainment, odpowiedzialne poprzednio za cykl The Division.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Avatar: Frontiers of Pandora

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze