Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Avatar 3” z pierwszymi szczegółami fabuły. Poznamy historię Ludu Popiołu

Premiera planowana na grudzień 2024 roku.

James Cameron oficjalnie zapowiedział, kim będą główni bohaterowie filmu „Avatar 3”. Widowisko zagłębi się w historię kolejnego plemienia Na’vi, mianowicie Ludu Popiołu. Premiera planowana jest na grudzień 2024 roku.

- Chcę przedstawić kultury inne od tych, które już pokazałem - mówi filmowiec francuskiemu magazynowi 20 Minutes. - Ogień będzie reprezentowany przez Lud Popiołu. Chcę sportretować Na'vi z innej perspektywy, ponieważ na razie pokazywałem tylko ich dobre oblicze. We wcześniejszych produkcjach są bardzo negatywne przykłady ludzi i bardzo pozytywne przykłady Na'vi. W „Avatarze 3” odwrócimy te proporcje.

Reżyser od dawna anonsował, że kolejne odsłony cyklu będą odkrywać przed nami nowe plemiona i ekosystemy oraz będą poruszać aktualną tematykę, szeroko komentowaną w publicznym dyskursie. Wciąż jednak będą kontynuowane dobrze znane wątki zapoczątkowane w 2009 roku za sprawą pierwszego „Avatara”.

- Mogę powiedzieć, że ostatnie części będą najlepsze. Poprzednie były wprowadzeniem, nakryciem stołu przed podaniem posiłku. Oczywiście wszystko będzie jednak zależało od tego, jak „Avatar 2” zostanie odebrany i czy znajdzie swoich odbiorców - zaznaczył Cameron.

Czy „Avatar: Istota wody” pobije wynik sprzedażowy pierwszej części?

Aktualnie w kinach jest pokazywany „Avatar: Istota wody”, który przyniósł już blisko 1,4 mld dolarów przychodu ze sprzedaży biletów. Wiemy także, że trzecia część na pewno pojawi się na dużym ekranie, ponieważ była nagrywana jednocześnie wraz z „dwójką”. Warto pamiętać, że satysfakcjonujący wynik sprzedażowy obu odsłon będzie kluczowym warunkiem do kontynuowania serii.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze