Picture of Dorian Loewe

Dorian Loewe

Autor

Featured articles

Pixel Heaven 2013 - Fotorelacja

Commodore i Atari w jednym stały domu.

Pixel Heaven 2013 - Zdjęcia

Zdjęcia z imprezy retro, która odbyła się w dniach 15-16 czerwca w Warszawie.

Call of Duty Black Ops 2: Uprising DLC - Recenzja

Ciekawy wątek fabularny ratuje dodatek ze schematycznymi mapami.

Pyrkon 2013 - Fotorelacja

Tegoroczna edycja przyciągnęła 12 tys. osób, nie tylko miłośników fantastyki.

Pyrkon 2013 - Zdjęcia

Galeria zdjęć: Pyrkon 2013.

Call of Duty to seria, która kojarzy się graczom nie tylko z dobrą rozgrywką, ale także ciągłym wydawaniem pieniędzy. Komentarze wywołuje nie tylko fakt, że co roku pojawia się na półkach nowa część gry, ale także to, że musimy później słono płacić za dodatkową zawartość. Zaskakujące, że „Revolution” do Black Ops 2 sprawia wrażenie solidnego dodatku, z bardzo interesującą zawartością.

ArtykułRelacja i zdjęcia z Intel Extreme Masters w Katowicach

Wielkie e-sportowe emocje i niesmak organizacyjny.

Intel Extreme Masters to jedna z największych, cyklicznych imprez e-sportowych na świecie. W dniach 18-20 stycznia, w katowickim „Spodku” odbyła się jedna z edycji turnieju. Świetnych, pozytywnych emocji i wspaniałych momentów e-sportowych nie zabrakło. Ale organizacja związana z wejściem do środka areny pozostawia niesmak.

Anarchy Reigns - Recenzja

Zagłada świata, mutanty i roboty.

W niedalekiej przyszłości świat nie jest taki, jakim znamy go teraz. Wszędzie panuje chaos, ludzie powoli zamieniają się w mutanty, przypominające bardziej maszyny do zabijania, a terroryści bawią się w kotka i myszkę z cybernetyczną policją. Gdzieś zatarła się granica pomiędzy dobrem a złem. Łowcy głów robią wszystko, by zarobić na zlikwidowaniu wyznaczonych osób. Rzadko zdarza się, by zleceniodawca nie chciał śmierci danego celu. Tym razem było inaczej.

Fuel Overdose - Recenzja

Wybuchowe wyścigi i gorące dziewczyny.

Rok 2017. Tajemnicza zaraza ogarnęła Ziemię. Miasta zmieniły się nie do poznania, a cały świat spotkała zagłada. Nie istnieją już państwa, miasta ani rodziny. Z ocalałych ludzi powstały klany, które przetrwać mogą tylko dzięki szczepionce. Jej dostawę kontroluje najsilniejszy z nich - Consortium. Aby zdobyć lekarstwo, pozostałe klany wysyłają przedstawicieli w podróż życia. Wysyłają ich na Wyścig Śmierci.

Hitman: Rozgrzeszenie - Recenzja

Cichy zabójca powraca, by zmierzyć się z własną legendą.

Minęło 6 lat odkąd Hitman ostatni raz gościł na naszych ekranach. Agent nie zestarzał się ani trochę. Nadal wygląda na surowego, bezlitosnego faceta, który każde zabójstwo traktuje jak zwykłe zadanie. Zaczął jednak podejmować własne decyzje, sprzeciwił się zleceniodawcom, a z jego ust częściej wypływają pełne zdania. Choć o głównym bohaterze można mówić w samych superlatywach, całości daleko do ideału.

ArtykułGTA V - Zapowiedź

„Chcemy mieć pewność, że gracz dobrze się bawi. Bycie pasażerem nikomu się nie podoba.”

Ogłoszenie nowej części serii Grand Theft Auto zawsze wywołuje poruszenie. Twórcy przez długi czas ostrożnie dozują informacje, by później, kilka miesięcy przed premierą, zaskoczyć oryginalnymi pomysłami. Fabuła, miasto, pojazdy i grafika - to elementy, które tradycyjnie zmieniają się i udoskonalają z każdą kolejną odsłoną. Tym razem studio Rockstar odważyło się jednak na prawdziwy eksperyment. W GTA V pokierujemy nie jedną, lecz trzema postaciami. Jednocześnie.

When Vikings Attack! - Recenzja

Wikingowie w natarciu.

Obywatele! Wielka Brytania została zaatakowana! Okrutni wikingowie najechali nasz piękny, zielony kraj. Zbierzcie rodzinę, przyjaciół, rozejrzyjcie się wokoło za rzeczami przydatnymi w walce. Sposób na wrogów jest tylko jeden - poruszajcie się w grupie i rzucajcie czym popadnie! Część bohaterów polegnie, ale nie poddawajcie się. Wkrótce dołączą do Was następni mieszkańcy!

Drugi trailer GTA V zapowiedziany

Na środę, 14 listopada. Oficjalnie.

W związku z dużym zainteresowaniem miłośników serii, Rockstar ujawnił datę premiery drugiego zwiastuna GTA V. Film ukaże się w środę, 14 listopada.

Nowoczesne bronie, nierealne gadżety i zaawansowane technologie od zawsze charakteryzowały gry z serii Call of Duty, opatrzone podtytułem Modern Warfare. Tym razem to Black Ops 2, będące kontynuacją osadzonej w latach 60. XX wieku części pierwszej, zabierze nas przyszłość.