Picture of Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Featured articles

E3 2018 - wszystkie gry i trailery

Trailery, zapowiedzi - wszystko w jednym miejscu.

Poniżej lista wszystkich gier zaprezentowanych do tej pory przed targami E3, a następnie w trakcie konferencji prasowych Microsoftu, Electronic Arts, Ubisoftu i Sony oraz podczas pokazów innych wydawców i producentów.

Rusza Days of Play. Duże obniżki gier i sprzętu Sony

Hity z PS4 za 79 zł, PS VR z grą za 799 zł.

Ruszyła kolejna edycja Days of Play. Sklep RTV Euro AGD przygotował serię zniżek na sprzęt i gry dla PlayStation. Taniej kupimy kontrolery, zestawy VR i największe hity, jak Uncharted 4 czy Horizon Zero Dawn.

Giveaway: 300 aktywacji do bety The Crew 2

Aktualizacja: Pula aktywacji została wyczerpana.

Aktualizacja: Informujemy, że udostępniony przez nas kod został już wykorzystany 300 razy. Aktywacja bety nie jest już więc możliwa. Dziękujemy za skorzystanie z naszej promocji i życzymy miłej zabawy w testowej wersji The Crew 2.

Maj może być dobrym miesiącem na zakup konsoli. W sklepie RTV Euro AGD cenę konsoli PlayStation 4 - wersja slim, 500 GB dysku - obniżono do 799 zł. Promocja potrwa do 27 maja. Taniej można nabyć także zestawy PS4 z wybranymi grami.

ArtykułSmartfon do 1000 zł - Ranking 2018

Najlepsze telefony ze średniej półki cenowej.

Jeśli rozważasz kupno smartfona do 1000 złotych, zapoznaj się z naszymi propozycjami. W tym pułapie cenowym znajduje się mnóstwo ciekawych propozycji, które nie dość, że już teraz są w bardzo dobrych cenach, to w najbliższym czasie ich ceny powinny spaść do jeszcze niższych pułapów. Wszystko to dzięki zbliżającym się wielkim premierom sprzętu.

ArtykułNajlepsze gry 2018 roku - Ranking Gier

Gry na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Chociaż za nami dopiero marzec, to ukazało się już całkiem sporo gier naprawdę godnych uwagi. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu. Przed wami najlepsze gry 2018 roku. Kolejność tytułów jest przypadkowa, a całe nasze zestawienie będzie aktualizowane na bieżąco o gry, które ukażą się w tym roku i pozostawią po sobie dobre wrażenie.

Fortnite - lokalizacje stacji benzynowych i mapy skarbu z Akrów Anarchii

Kolejne wyzwania związane z 5 tygodniem trzeciego Sezonu.

W 5 tygodniu wyzwań trzeciego sezonu Fortnite gracze stają przed zadaniem dotarcia do stacji benzynowych (Odwiedź różne stacje benzynowe w jednej grze). W poprzednich tygodniach zdarzały się już wyzwania związane z docieraniem do różnych miejsc, jednak trzeba pamiętać, że tym razem należy do nich dotrzeć w trakcie trwania jednego meczu.

Witajcie w nowym Eurogamer.pl!

Czujcie się jak u siebie.

Po wielu miesiącach oczekiwań, mamy dziś wielką przyjemność przywitać Was w nowej wersji naszego serwisu. Jak zapewne już zdążyliście zauważyć, odświeżeniu uległa cała szata graficzna, w zasadzie każdy, nawet najdrobniejszy detal, w tym nasze logo.

Fortnite - lokalizacje samochodów-lodziarni

Zobacz, gdzie na wyspie odnaleźć lodziarki związane z jednym z wyzwań.

Odnalezienie lokalizacji Lodziarek jest jednym z wielu Tygodniowych Wyzwań w Fortnite. Jego ukończenie zapewni dodatkowe punkty doświadczenia (XP), które pozwalają odblokować wiele nagród z Sezonu 3. Należy zaznaczyć, że aby podjąć się tego wzywania należy być posiadaczem Karnetu Bojowego.

Fortnite - miejsca z zakazem tańca

Mapa z miejscami, gdzie tańcowanie jest zabronione.

Odnalezienie miejsc z zakazem tańca jest jednym z tygodniowych wyzwań w Fortnite. Jego ukończenie, polegające na odwiedzeniu pięciu tego miejsc, zapewni dodatkowe punkty doświadczenia (XP), a tym samym ułatwi zdobycie nagród w Sezonie 3.

Pierwsza Poprzednia