Picture of Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Featured articles

ArtykułOferta pracy: Senior Editor

Dołącz do naszej ekipy.

Jeśli pasjonujesz się grami wideo, lubisz pracować z tekstem, świetnie posługujesz się językiem polskim, jesteś otwarty w kontaktach z ludźmi, znasz rynek gier wideo, a do tego jesteś profesjonalistą, poszukującym nowych wyzwań i ceniącym stabilną pracę w przyjaznej firmie, zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

ArtykułDevil May Cry 5 - premiera i najważniejsze informacje

Historia, postacie, rozgrywka - co warto wiedzieć.

Devil May Cry 5 to kontynuacja znanej serii slasherów od firmy Capcom. Za projekt odpowiada Hideaki Itsuno, który jest związany z serią od długiego czasu. Akcja DMC 5 ma miejsce kilka lat po wydarzeniach z Devil May Cry 4.

Jeśli pasjonujesz się rynkiem gier wideo, masz dużą wiedzę na temat wydarzeń w świecie gier, potrafisz doskonale wyszukiwać informacje i ciekawostki o grach w różnych źródłach, jesteś gotowy do szybkiego przyswajania nowych umiejętności i chcesz pracować w mediach internetowych, zachęcamy Cię do zapoznania się z poniższą ofertą pracy w naszym serwisie.

ArtykułW co zagrać - aktualny przewodnik po grach wideo

Najlepsze propozycje na nadchodzący tydzień.

Witamy w krótkim poradniku, w którym przedstawiamy naszą propozycję gier na rozpoczynający się weekend i najbliższy tydzień. Jeżeli nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu, to doskonale trafiłeś.

ArtykułDirt Rally 2.0 - premiera i najważniejsze informacje

Trasy, samochody, rozgrywka - co warto wiedzieć.

Dirt Rally 2.0 to następca ciepło przyjętego w 2015 roku Dirt Rally. Twórcy ze studia Codemasters w nowej produkcji stawiają jeszcze mocniej na autentyczność i realizm rajdów samochodowych zarówno w trybie jednego gracza, jak i online.

ArtykułDeath Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Historia, rozgrywka, świat - co warto wiedzieć.

Death Stranding to projekt studia Kojima Productions, kierowanego przez uznanego projektanta gier Hideo Kojimę. Tytuł według zapowiedzi twórców ma zmienić postrzeganie rozgrywki, jaką dotychczas znaliśmy. Jest to pierwszy tytuł Kojimy od momentu rozstania się z wieloletnim pracodawcą, czyli firmą Konami, w 2015 roku.

Oferta pracy: Autor poradników do gier

Dołącz do naszej ekipy.

Jeśli uwielbiasz gry wideo, potrafisz rozłożyć tytuł na czynniki pierwsze, wgryzasz się w mechanikę, strukturę, wykonujesz każdą misję i znajdujesz każdy sekret, masz już za sobą doświadczenie w przygotowywaniu profesjonalnych poradników do gier, a być może czujesz się na siłach i chcesz podjąć wyzwanie, mimo braku doświadczenia, zachęcamy Cię do zapoznania się z poniższą ofertą współpracy z naszym serwisem.

ArtykułPremiery Gier 2019 - kalendarz premier

Najciekawsze i najbardziej oczekiwane gry roku.

Rok 2018 był doskonałym okresem dla graczy. Zadebiutowało wiele wysoko ocenianych produkcji, zarówno single player, jak i wieloosobowych. To już jednak przeszłość, więc musimy zacząć patrzeć przed siebie. A jest na co czekać - potwierdza to nasze zestawienie obejmujące premiery gier 2019.

ArtykułNajlepsze gry 2018 roku - Ranking Gier

Gry na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Rok dobiega już końca, więc przedstawiamy wam zestaw gier naprawdę godnych uwagi. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu. Przed wami najlepsze gry 2018 roku. Kolejność tytułów jest przypadkowa, a całe nasze zestawienie będzie aktualizowane na bieżąco o gry, które ukażą się w tym roku i pozostawią po sobie dobre wrażenie.

Rok 2018 powoli zbliża się do końca - to doskonały moment, aby nad talerzem pierogów - no może nie dosłownie! - wspomnieć gry, które zapadły szczególnie w pamięć każdego gracza. Oto najlepsze gry 2018 roku według Was, Czytelników serwisu Eurogamer.pl!

ArtykułW co zagramy w święta?

Redakcyjne nadrabianie zaległości.

Święta to piękny czas, który pozwala na chwilę oddechu, rodzinne spotkania i po prostu miłe spędzenie czasu.

Pierwsza Poprzednia