Picture of Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Featured articles

ArtykułPrezentownik - prezenty pod choinkę i na Gwiazdkę 2018 dla graczy

Gry, gadżety, smartfony, konsole i telewizory na święta.

Święta coraz bliżej, a choć pozostało do nich jeszcze kilka tygodni, wychodzimy z założenia, że szukania prezentów pod choinkę na ostatnią chwilę nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Czas leci zresztą szybko, dlatego przedstawiamy nasze pomysły na prezent dla gracza na Gwiazdkę 2018.

Laptopy na prezent i pod choinkę 2018

Mocny sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Laptop do gier to doskonały prezent świąteczny dla osoby, która często spędza czas poza domem. Takie mobilne centrum do gier, dzięki odpowiednim podzespołom, przyda się nie tylko do zabawy, ale również zagwarantuje komfortową pracę.

Dobre głośniki to podstawa - szczególnie dla osób, które nie lubią być ograniczane słuchawkami. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów nagłośnienia. Standardowy typ to 2.0, ale jeżeli zależy nam na głębszym dźwięku, warto zastanowić się nad subwooferem, a więc zestawami 2.1 i 5.1.

Zakup telewizora to niezwykle trudne zadanie. W grę nierzadko wchodzą przecież duże sumy pieniędzy, których nie chcemy wydać na sprzęt ostatecznie nie spełniający naszych oczekiwań. Nie pomaga fakt, że producenci wymyślają kolejne narzędzia i techniki, którymi reklamują swoje produkty.

Kto kiedykolwiek miał okazję skorzystać ze słuchawek z niższej półki, doskonale wie, jaką różnicę mogą zrobić podczas rozgrywki. Choć za modele dla wymagających użytkowników trzeba zapłacić nieco więcej, nie oznacza to, że wszystkie profesjonalne słuchawki muszą być drogie.

Klawiatura to nie tylko doskonały pomysł na prezent dla zapalonego gracza, ale też osoby, która na co dzień korzysta z komputera, a przede wszystkim dużo pisze. Wygodne narzędzie do zabawy i pracy to niemal konieczność.

Dzięki urządzeniom mobilnym najłatwiej zauważyć postępujący rozwój technologiczny. Dziś smartfony to właściwie niewielkie komputery, z mocą obliczeniową, która jeszcze lata temu wydawała się tylko marzeniem.

Nie od dziś wiadomo, że w grach bardziej od sprzętu liczą się zdolności. Odpowiednia mysz może jednak poprawić komfort rozgrywki, a nawet - dzięki dodatkowym przyciskom - zaoferować nowe możliwości. Właśnie dlatego myszki doskonale nadają się na gwiazdkowy prezent dla gracza.

Abonamenty do konsol na prezent i Gwiazdkę 2018

Doładowania subskrypcji dla gracza.

W ostatnich latach, po części ze względu na rozwój technologiczny i stale zwiększającą się przepustowość łącza, obserwujemy wzrost znaczenia usług abonamentowych. Rozwiązania podobne do Netflixa przechodzą na inne obszary rozrywki, także gry.

PlayStation VR - najlepsze zestawy na prezent i pod choinkę 2018

Wirtualna rzeczywistość w zasięgu ręki.

PlayStation VR to gogle przygotowane przez firmę Sony i przeznaczone dla konsoli PlayStation 4 - każdego dostępnego na rynku modelu. Niezależnie więc, czy obdarowywana osoba ma podstawowe PS4 czy Slim lub Pro, PS VR to doskonały prezent świąteczny.

Konsole na prezent i pod choinkę 2018

Najlepsze zestawy na prezent.

Konsola to już większy wydatek niż gra czy gadżet związany z elektroniczną rozrywką. Biorąc jednak pod uwagę atrakcyjne obniżki cen, warto zastanowić się nad takim rodzajem gwiazdkowego prezentu.

Gry na prezent i Gwiazdkę 2018

Najlepsze prezenty na PC, PS4 i Xbox One.

Gra to pierwszy prezent gwiazdkowy, jaki przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o wielbicielu wirtualnej rozgrywki. Najwięksi wydawcy celują z premierami najgłośniejszych tytułów właśnie w okres świąteczny, dlatego zadanie kupienia prezentu może okazać się trudne.

Pady i kontrolery na prezent i pod choinkę 2018

Sprawdź najciekawsze pady do konsol na Gwiazdkę.

Kontroler to doskonały prezent na Gwiazdkę, zarówno dla gracza konsolowego, jak i preferującego rozgrywkę na PC. Większość nowoczesnych gier powstaje właśnie z myślą o kontrolerach, które są domyślnym narzędziem służącym do grania.

Red Dead Redemption 2 - Kody, Tipsy

Pieniądze, nieśmiertelność, zdrowie, amunicja, pogoda.

W grze Red Dead Redemption 2 możemy użyć specjalnych kodów, które ułatwią nam grę albo po prostu urozmaicą zabawę. Kody nie działają jednak w standardowy sposób, bo musimy wpisać do gry pełne zdania, a niektóre cheaty trzeba najpierw odblokować.

Red Dead Redemption 2 debiutuje 26 października. Premiera najnowszej gry legendarnego studia Rockstar to dobry moment, by kupić konsolę w zestawie z grą i zaoszczędzić na pakiecie. Przygotowaliśmy spis ofert w wybranych sklepach.

PromocjeObniżki na wybrane gry w sklepie Microsoftu - Deals with Gold

Mass Effect: Andromeda, Titanfall 2 i wiele innych.

Microsoft przygotował obniżki na wiele cyfrowych gier na Xbox One. Na liście znajdziemy między innymi Battlefield 1 oraz Titanfall 2, Burnout Paradise Remastered czy Mass Effect: Andromeda i Dragon Age: Inkwizycja. Promocja dotyczy subskrybentów usługi Live Gold.

Pierwsza Poprzednia