Picture of Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Featured articles

PromocjeFIFA 19 - zobacz zestawy gra + konsola

PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One X.

FIFA 19 debiutuje już 28 września. Premiera najnowszej odsłony piłkarskiej serii to dobry moment, by kupić konsolę w zestawie z grą i zaoszczędzić na pakiecie. Przygotowaliśmy spis ofert w wybranych sklepach.

PromocjeDwa hity na PlayStation 4 za 119 zł - wybierz swój zestaw

TLoU Remastered, Uncharted 4, Bloodborne i inne.

W sklepie RTV Euro AGD trwa promocja na najpopularniejsze gry na wyłączność PlayStation 4. Możemy skomponować własny zestaw dwóch tytułów, za które zapłacimy łącznie 119 zł. Do wyboru 8 produkcji. Oferta potrwa do 16 września.

PromocjePremiery jesieni - zobacz oferty w Muve.pl

FIFA 19, RDR2, Spider-Man, AC Odyssey i inne.

Jesień niezmiennie pozostaje okresem, w którym debiutują największe hity znaczących wydawców. W sklepie Muve.pl można już składać zamówienia przedpremierowe na szereg najbardziej wyczekiwanych gier.

ArtykułNajlepsze gry wyścigowe w historii - głosowanie czytelników

Gry samochodowe - rajdowe, zręcznościowe, symulacyjne i na mniej poważnie.

Gry wyścigowe to gatunek tak szeroko pojęty, że aż ciężki do jednoznacznego sklasyfikowania. Zręcznościówki, symulacje, tytuły próbujące pogodzić oba nurty, a jednocześnie też gry dla młodszych lub kreskówkowe wariacje.

Sklep Media Expert przygotował promocję na Gear VR 2017, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości dla telefonów linii Samsung Galaxy. Sprzęt, wraz z kontrolerem i grą, kupimy już za 399 zł. Oferta obowiązuje do 30 września.

Urodzinowe torty w Fortnite to zestaw bonusowych wyzwań, stworzonych w ramach pierwszych urodzin gry. Taniec przy dziesięciu różnych tortach to nagroda w postaci graffiti „Wszystkiego najlepszego!”. Komplet zadań gwarantuje za to dostęp do plecaka „Tort Urodzinowy”.

Żyjemy w na tyle szybkich czasach, że często potrafimy nie zauważyć ciekawych informacji. Z tej okazji chcemy zaprosić wszystkich Czytelników do zapisania się do naszych newsletterów. Wśród dostępnych opcji naszych piguł informacyjnych znajdują się:

Pierwsza Poprzednia