Picture of Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Featured articles

Amnesia Collection za darmo na PC

Podwójna dawka horrorów.

Zestaw horrorów Amnesia Collection - wyceniony standardowo na ok. 133 zł - jest jeszcze przez około trzydzieści godzin dostępny za darmo w sklepie Humble Bundle.

Anthem dopiero w 2019 r. Ostatnia szansa BioWare - raport

Dragon Age zresetowane i odłożone na boczny tor.

BioWare skupia wszystkie wysiłki na pracach nad Anthem, które stanowi prawdziwe „być albo nie być” dla studia, desperacko poszukującego sukcesu po Mass Effect: Andromeda i Dragon Age: Inkwizycja. Premiera w 2019 roku, na PC, PS4 i Xbox One.

Ghost Recon Wildlands ukazało się w marcu ubiegłego roku, lecz od tego czasu otrzymywało regularne aktualizacje - łącznie już jedenaście większych łatek. Kolejny patch może jednak w mniejszym stopniu spodobać się graczom, ponieważ doda skrzynie z losową zawartością.

Denuvo ma nowego właściciela

Najnowsza wersja DRM złamana?

Denuvo, firma odpowiedzialna za najpopularniejsze na świecie zabezpieczenia antypirackie, ma nowego właściciela. Działalność przejęło Irdeto, specjalizujące się właśnie w ochronie własności intelektualnej, z naciskiem - dotychczas - na muzykę i wideo.

Powstaje World of Tanks VR

Czołgi w rzeczywistości wirtualnej.

Studio Wargaming ogłosiło powstanie Neurogaming, firmy zajmującej wirtualną rzeczywistością. Pierwszym zadaniem jest produkcja World of Tanks VR, które „przeniesie intensywność walk czołgowych w nową perspektywę i na nową platformę” - czytamy w ogłoszeniu.

Pierwsza Poprzednia