Picture of Jack Arnott

Jack Arnott

Autor

ArtykułFIFA 15 - emocje to prezentacja

Najładniejsza odsłona serii - ale czy najlepsza?

Po wielu pokazach nowej odsłony serii FIFA, trudno nie zainteresować się tematem z bardziej marketingowego punktu widzenia. W tym roku królowało słowo „emocje”. FIFA 15 ma być najbardziej przepełnioną „emocjami” wirtualną piłką w historii, a gracze już po pierwszej połowie zamienią się w zapłakane dzieci, które pierwszy raz obejrzały melodramat.

ArtykułCzy FIFA 15 to krok w stronę nowej generacji?

Większe zmiany widać dopiero po bliższym kontakcie.

FIFA 97 na stałe wpisała się w pamięć wielu graczy, wskazując kierunek, jaki mogą obrać gry wideo. Graczy szokowała jakość kwestii wypowiadanych przez komentatorów, a trójwymiarowa grafika oznaczała całkiem nowy świat do poznania.

ArtykułDruga połowa w Football Manager 2014

Miles Jacobsen opowiada o pracy nad popularną serią piłkarskich menedżerów.

Miles Jacobsen nie daje po sobie poznać, że na jego barkach spoczywa niemal cały ciężar lubianej serii piłkarskich menedżerów. Producent zaraża entuzjazmem, ale także przerywa, błądzi i stara się skierować rozmowę na inne tory.

ArtykułFIFA 14. „Po prostu inna”

Co więcej mogą zrobić twórcy, skoro każdego roku muszą wydać kolejną odsłoną?

Syndrom zbyt krótkiego koca: określenie używane do opisywania sytuacji, w której należy poradzić sobie z problemem bez wystarczających środków. Jest zimno, leżysz w łóżku, a kocyk jest po prostu za krótki. Albo odsłonisz stopy, albo ramiona. Musisz wybrać jedną z tortur.