Picture of Mikołaj Ciesielski

Mikołaj Ciesielski

Autor

Featured articles

Valve rezygnuje z sekcji wideo na Steamie

Filmy nie cieszyły się zainteresowaniem.

Steam rezygnuje z dystrybucji filmów. Z platformy Valve w przeciągu najbliższych tygodni znikną wszelkie materiały, które nie są ściśle związane z grami komputerowymi. Sekcja wideo nie jest już dostępna w sklepie.

Wiedźmin 3 jako LEGO w fanowskim zestawie

Geralt, leszy, bies i Płotka.

Wiedźmin 3 doczekał się fanowskiego zestawu LEGO. Autor przygotował nie tylko figurkę Geralta z Rivii, ale również kilka potworów, znanych są z książek Andrzeja Sapkowskiego oraz gier CD Projekt Red.

Następca Xbox One bez VR - twierdzi deweloper

Microsoft nie jest zainteresowany wirtualną rzeczywistością?

Microsoft nie jest zainteresowany technologią VR - wynika z wypowiedzi Pablo Lafora, projektanta gier w Tessera Studios, zajmującego się tworzeniem produkcji wykorzystujących wirtualną rzeczywistość.

Platforma dla graczy od Google na GDC 2019?

Amerykańska firma wysłała zaproszenia na prezentację.

Google prawdopodobnie ujawni szczegóły na temat własnej konsoli oraz usługi dla graczy, która ma być oparta o zasady strumieniowania rozgrywki. Więcej informacji poznamy podczas marcowej konferencji GDC, która odbędzie się w San Francisco.

Epic Games pozwie organizatorów nieoficjalnego festiwalu Fortnite

Organizatorzy zmuszeni do odwołania kolejnych imprez.

Epic Games wyraziło swoje niezadowolenie związane z nieoficjalnym festiwalem inspirowanym grą Fortnite, który odbył się w dniach 16-17 lutego w brytyjskim mieście Norwich. Twórcy zapowiedzieli podjęcie kroków prawnych wobec organizatorów, którzy twierdzą, że zostali zmuszeni do „zaprzestania działalności handlowej”.

Firma Ubisoft poinformowała, że otwarta beta Trials Rising będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych graczy w dniach 21-25 lutego. Testowa wersja trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera gry 26 lutego.

Samsung Galaxy S10 - pełna specyfikacja sprzętowa

Nieoficjalne informacje ujawniają parametry nadchodzących urządzeń.

Portal gsmarena.com dotarł do pełnych specyfikacji smartfonów z serii Samsung Galaxy S10. Nieoficjalne informacje ujawniają szczegółowe dane dotyczące nadchodzących telefonów koreańskiej firmy.

Blizzard bez dużych premier w 2019 roku

Deweloperzy pracują nad projektami z serii Diablo.

Blizzard nie wyda w 2019 roku żadnej wysokobudżetowej gry - poinformowała firma Activision. Potwierdzono jednak, że studio pracuje nad kilkoma projektami związanymi z serią Diablo.

Pierwsza Poprzednia