Picture of Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Featured articles

Epic Games: wykluczenie Metro Exodus ze Steama było błędem

Chodzi o późny czas wykupienia wyłączności.

Epic Games poinformowało o wykupieniu Metro Exodus na wyłączność - i zniknięciu gry z oferty Steam - zaledwie kilkanaście dni przed premierą gry. Wiele osób złożyło już zamówienia przedpremierowe na platformie Valve. Twórcy Epic Games Store twierdzą, że podjęli złą decyzję.

Fortnite: sezon 8 - wyzwania tygodniowe

Zadania karnetu bojowego. Tydzień 4.

Wyzwania w Fortnite Battle Royale to specjalne zadania, które gracze mogą wypełniać w trakcie rozgrywania meczów. Są dodatkiem do głównych celów rozgrywki, czyli strzelania i próby jak najdłuższego przeżycia podczas rywalizacji.

The Division 2 - najlepsze atuty na początek

Które perki wykupić jako pierwsze.

W The Division 2 mamy możliwość kształtowania własnej postaci według potrzeb i upodobań, co pozwala na stworzenie unikalnego bohatera. Oprócz umiejętności, których rolę pełnią po prostu różne gadżety, wykupujemy też atuty.

Stadia to platforma dla graczy od Google, premiera w 2019 roku

Rozgrywka streamingowa, nowy kontroler i funkcje.

Na GDC 2019 Google ujawniło nową platformę - Stadia. To usługa strumieniowa, „łącząca światy graczy, deweloperów i twórców zawartości YouTube”. Premiera w tym roku w USA, Kanadzie i większości krajów Europy, choć oficjalna strona internetowa sugeruje, że na razie nie zadebiutuje w Polsce.

Pierwsza Poprzednia