Picture of Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Featured articles

Sony nie ma w planach następcy PS Vita

Koniec produkcji konsoli w Japonii.

Devil May Cry 5 z trybem wieloosobowym

Plus: Dante w nowym zwiastunie

Reżyser pierwszego God of War nie zagrał w najnowszą odsłonę cyklu

„To byłoby jak randka z dziewczyną, w której kiedyś się kochałeś”.

The Elder Scrolls 6 to Redfall?

Sugeruje rejestracja znaku towarowego.

Firma ZeniMax - właściciel Bethesdy - zarejestrował znak towarowy „Redfall”. W informacji napisano, że to „gra komputerowa przeznaczona na PC i konsole”. Miłośnicy serii The Elder Scrolls podejrzewają, że może chodzić o nową odsłonę cyklu (dzięki, GamingBolt).

GTA 5 ma już 5 lat

Wspomnień czas.

Grand Theft Auto 5 - najlepiej sprzedająca się gra studia Rockstar - obchodziła wczoraj swoje piąte urodziny. Produkcja zadebiutowała 17 września 2013 roku.

Powstaje Mortal Kombat 11?

Podobno trwają sesje motion capture.

Podczas konwentu Mo Game Con w Missouri, dziennikarz portalu Real Gamer Newz przeprowadził rozmowę z aktorami motion capture (systemu przechwytywania ruchu), którzy stwierdzili, że trwają sesje nagraniowe do Mortal Kombat 11 (dzięki, GamingBolt).

Bethesda: Fallout 76 będzie trwał wiecznie

Nieskończony cykl „życia” gry?

Fallout 76 to pierwsza gra z serii, która stawia na rozgrywkę multiplayer i długie wspieranie popremierowe. W wywiadzie dla GameSpot, Pete Hines - wiceszef działu marketingu Bethesdy - stwierdził, że koniec gry nie nadejdzie.

Powstanie Wolfenstein 3

Oraz nowe Dishonored.

W wywiadzie dla GameCentral, Pete Hines - wiceszef działu marketingu Bethesdy - wspomniał, że powstanie trzecia część Wolfenstein. Zasugerował też, że druga odsłona serii Dishonored nie była ostatnią.

Assassin's Creed 3 Remastered zapowiedziane

Oraz odświeżona wersja Liberation.

Przepustka sezonowa do Assassin's Creed Odyssey będzie zawierać odświeżoną wersję trzeciej części serii cyklu, a także odsłony o podtytule Liberation - poinformował Ubisoft. Dodatkowo, zremasterowane gry w marcu 2019 roku zadebiutują jako samodzielny produkt.

Pierwsza Poprzednia