Picture of Adam Thiem

Adam Thiem

Autor

Featured articles

Trzynastym zleceniem będzie auto Echos Cobra. Do naprawy będą głównie części silnika V8, najbardziej złożonego w grze. Wymienić będzie też trzeba skrzynię biegów oraz powiązane elementy sprzęgła. Dwie uszkodzone części będą znajdować się z tyłu pojazdu, są to zbiornik i pompa paliwa.

Jedenasta misja to ponowna naprawa Olsen Grand Club. Auto naprawialiśmy już wcześniej podczas ósmego zlecenia. Tym razem poza uszkodzonym zawieszeniem mamy do czynienia - jak w kilku poprzednich naprawach - z wymianą elementów karoserii. Dodatkowo auto wymaga zamontowania nowej chłodnicy, gdyż bez niej nie można wypróbować auta na torze testowym czy ścieżce diagnostycznej.

Drugim zleceniem fabularnym w grze jest naprawa auta Royale Crown. Należy w nim wymienić rozrząd i olej. Zlecenie może nie być dostępne od razu po zakończeniu poprzedniego zadania fabularnego, gdyż aby je odblokować wymagany jest 2. poziom doświadczenia.

Car Mechanic Simulator 2018 - Poradnik, Solucja

Wszystkie naprawy, urządzenia, maszyny i porady ogólne.

Witamy w poradniku i solucji do Car Mechanic Simulator 2018. W niniejszej publikacji pokażemy ci jak korzystać z urządzeń dostępnych w warsztacie czy lakierni, wykonać podstawowe i najtrudniejsze naprawy oraz podzielimy się zestawem porad ogólnych do gry.

Większość pracy mechanika polega na wymianie popsutych części samochodu. W niektórych zleceniach będą one podane, w późniejszych będziemy musieli znaleźć je samodzielnie. Rozważania na ten temat poruszyliśmy szerzej na stronie badanie i diagnoza części.

Car Mechanic Simulator 2018 - szopa, złomowisko, aukcje

Gdzie kupić własny samochód do naprawy lub odrestaurowania.

W grze Car Mechanic Simulator 2018 nie musimy ciągle naprawiać pojazdów należących do innych. Zmienimy tę rutynę poprzez zakup własnego auta, by odrestaurować je i zatrzymać lub sprzedać.

Car Mechanic Simulator 2018 - podstawowe czynności mechanika i naprawy

Najczęstsze aktywności w warsztacie samochodowym.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze naprawy i czynności, bez których nie obejdzie się większość napraw. Z racji ich powtarzalności, szybko złapiesz wprawę w ich wykonywaniu. Jeśli jednak podchodzisz do tego tematu pierwszy raz, spójrz na przygotowane przez nas opisy, które powinny ułatwić ci pierwsze podejście do różnych czynności.

Pierwsza Poprzednia