Picture of Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Featured articles

Przedstawiciele firmy Capcom zaprezentowali wymagania sprzętowe przygotowywanego remake'u Resident Evil 2 w wersji PC. Konfiguracje nie należą jednak do nazbyt wygórowanych.

Dying Light 2 zadziała w 60 FPS

Dla twórców płynność ważniejsza od rozdzielczości.

Twórcy zapowiedzianego na tegorocznych E3 polskiego Dying Light 2 ujawnili, że produkcja na wszystkich platformach sprzętowych pozwoli na rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

W Dying Light 2 powróci tryb kooperacji

Jeden gracz musi być jednak „gospodarzem” zabawy.

Przedstawiciele polskiego Techlandu ujawnili, że w powstającym Dying Light 2 powróci znany z poprzedniej części tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób. System jednak nieco zmieniono.

FIFA 18 - wyłoniono mistrza kadry reprezentacji Polski

W finale zmierzyli się Kamil Glik i Krzysztof Mączyński.

Polscy piłkarze w Soczi przygotowują się do pierwszego na mundialu meczu, w którym stawią czoła drużynie Senegalu. Podczas wcześniejszego zgrupowania w Juracie wzięli jednak udział w organizowanych przez EA mistrzostwach kadry.

Cyberpunk 2077 - fanowski zwiastun z Ciri

Wiedźminka trafi do nowej gry CD Projekt Red?

Na targach E3 pokazano pierwszy od dawna zwiastun Cyberpunk 2077. Internauta o pseudonimie Tolkfan przygotował jednak własną wersję trailera, w którym znane sceny opatrzył wypowiedzią Ciri.

Pierwsza Poprzednia