Picture of Jan Dominiak

Jan Dominiak

Autor

Featured articles

Might & Magic Heroes 7 - Interfejs mapy

Szczegółowy opis interfejsu.

Interfejs gry Heroes 7 jest przejrzysty i funkcjonalny, jednak aby z niego w pełni skorzystać trzeba najpierw się w nim odnaleźć. Poniżej znajdziesz opis i wytłumaczenie wszystkich elementów interfejsu, które towarzyszą graczowi przez całą grę.

Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 11: Życie

Wyruszamy powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji.

Ostatnia misja przenosi głównego bohatera do miasta Zurich. Na ulicach toczą się walki ludzi z robotami, które zamiast strzec miasta, są zmuszane przez Hendricksa do atakowania wszystkich ludzi.

Po przejęciu kontroli nad postacią podążaj za Hendricksem i Khalilem. Początkowo będziecie mijać tylko cywilów, jednak po drodze natraficie na jedną grupę żołnierzy KRN. Używają oni tarcz jako osłon, przez które nie przebija się większość pocisków.

Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 9: Zamek z piasku

Szukamy reszty zespołu Taylora.

Misja rozpoczyna się od ataku na rafinerię. Podczas walki powietrznej, będziesz mógł kontrolować uzbrojenie samolotu, na którym znajduje się główny bohater gry. Nie możesz sterować jego lotem, ale nie możesz też przegrać.

Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 8: Wewnętrzny demon

Próbujemy poznać historię Sarah.

Misja zaczyna się podczas przelotu VTOL. Główny bohater traci sygnał dr Salima, a krótko po tym jeden z mechów skacze na samolot, zmuszając go do awaryjnego lądowania. Niestety nie ma czasu szukać rannych, najpierw musisz zająć się wrogami.

Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 7: Wzlot i upadek

Próbujemy dowiedzieć się, co takiego stało się w Singapurze - od świadka wydarzeń.

Przechodząc tę misję możesz spodziewać się ciężko opancerzonych przeciwników, głównie bliskiego i dalekiego zasięgu. Przygotuj swoje umiejętności oraz wyposaż się w bronie, dzięki którym walka z nimi nie będzie stanowić większego problemu.

Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 6: Zemsta

Ruszamy na pomoc Kane, do której zbliżają się Nieśmiertelni.

Trafiasz do miasta pogrążonego w chaosie. Nieśmiertelni przechodząc przez miasto do najbliższej kryjówki CIA palą i mordują wszystko, co wpadnie im w ręce.

Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 4: Prowokacja

Wyruszamy na Burzową Górę, aby odzyskać skradzione dane.

Misja rozpoczyna się od rozmowy z Dannym Li, jednym z lepiej poinformowanych ludzi w strefie kwarantanny w Singapurze. Niestety, przyjacielska rozmowa zostaje przerwana przez Goh Min, kobietę która rozpoznała w graczu i Hendricksie ludzi zabijających Nieśmiertelnych.

Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 3: W ciemności

Przechwytujemy ładunek, nawiązujemy kontakt z Czarną Stacją.

Misja rozpoczyna się pośrodku zrujnowanego miasta. Podążaj za Hendricksem do doków. Po dotarciu na miejsce obejrzysz krótki filmik przerywnikowy, na koniec którego rozpocznie się walka z Nieśmiertelnymi.

Pierwsza Poprzednia