Picture of Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Featured articles

Fortnite - najlepsze bronie i przedmioty

Plus nowy pistolet maszynowy.

Jak w wielu strzelankach, także w Fortnite występują różne rodzaje broni. Poniżej postaramy się przedstawić, które są - nie tylko naszym zdaniem, ale i całej społeczności - najlepsze.

Ostatni rozdział to miła odmiana - doktor Reid trafia do zupełnie nowej lokacji, a do końcowych napisów nie musimy walczyć ani razu. Jak przyjemnie, prawda? Na początku teleportuj się przez załamany most na wprost i idź prosto.

Teraz pora udać się do kanałów. Otwórz mapę, a zobaczysz, że musisz udać się do doków we wschodniej części miasta - do kryjówki skalów, którą już odwiedzałeś. Kiedy dotrzesz na miejsce, pokonaj wrogów, których zapewne spotkasz (niektórzy patrolują ulice, więc trudno przewidzieć, gdzie konkretnie natkniesz się na którą grupę).

ArtykułFortnite jako e-sport. Czy ma szansę na sukces?

Popularność gry a atrakcyjność transmisji.

Nikomu nie trzeba przypominać, że Fortnite to absolutny fenomen - popularność tej strzelanki jest ogromna, o czym świadczyć może choćby to, że nawet piłkarze światowej klasy nawiązują do niej podczas meczu o puchar świata.

Pierwsza Poprzednia