Picture of Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Autor

Featured articles

Choć może to jeszcze wydawać się nierealne, to zbliżamy się do końca obecnej generacji konsol. Według wielu analityków, nowe platformy mogą zadebiutować już w 2020 roku - co wcale nie brzmi nieprawdopodobnie.

ArtykułKonsole w wersjach Mini powinny być przenośne

Sens odświeżania dawnych platform.

NES Classic czy wydane niedawno PlayStation Classic to urządzenia z pewnością interesujące dla kolekcjonerów. Poza tym, pozwalają powrócić do przeszłości i w nostalgicznych okolicznościach ponownie zagrać w tytuły, których nie uruchamialiśmy od lat.

VideoGramy w World War 3

Polski sieciowy FPS.

World War 3 od gliwickiego studia Farm 51 - twórców Get Even czy Deadfall Adventures - zadebiutowało na platformie Steam w październiku, w dziale Early Access.

Misja ta rozpoczyna się automatycznie po zakończeniu zadania Na Spotkanie Tajemnicy, gdzie zaraz po wejściu do podziemi posiadłości widzisz przed sobą ogromny komputer.

Fallout 76 - Na Spotkanie Tajemnicy

Posiadłość Riverside i Zakon Tajemnic.

Na Spotkanie Tajemnicy to jedno z tych zadań, które rozpoczynamy przypadkiem, eksplorując świat. Musisz dotrzeć do Zakładu uzdatniania wody Tygart, na wschód od Flatwoods, za rzeką (w przyczepie kempingowej w tym samym obszarze rozpoczniesz też misję poboczną Ekologiczna Równowaga).

Fallout 76 - Ekologiczna Równowaga

Badania środowiskowe.

Ekologiczna Równowaga to jedno z zadań codziennych (co ważne, wbrew nazwie, misje te nie pojawiają się na nowo codziennie, a w losowych dniach...). Może się aktywować, kiedy przechodzisz w okolicy Zakładu uzdatniania wody Tygart, na wschód od Flatwoods, za rzeką.

Rusza beta Dreams na PS4

Testy kreatora.

Jeszcze dziś wystartuje pierwsza faza testów Dreams - nowej gry na wyłączność PlayStation 4. Twórcy udostępnią w wersji beta system tworzenia i kreacji, a więc zabraknie przygodowego trybu dla jednego gracza, nad którym pracują deweloperzy.

Pierwsza Poprzednia