Picture of Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Featured articles

The World Ends With You to jedna z najbardziej wyjątkowych produkcji z Nintendo DS - a warto pamiętać, że na tej platformie ukazało się sporo oryginalnych, nietypowych tytułów. Choć port na konsolę Switch boryka się z problemami, to nie zmienia faktu, że sama gra pozostaje świetna.

Fortnite: sezon 6 - wyzwania tygodniowe

Zadania karnetu bojowego. Tydzień 3.

Wyzwania w Fortnite Battle Royale to specjalne zadania, które gracze mogą wypełniać w trakcie rozgrywania meczów. Są dodatkiem do głównych celów rozgrywki, czyli strzelania i próby jak najdłuższego przeżycia podczas rywalizacji.

Super Mario Party - Recenzja

Idealne na imprezę.

Super Mario Party - jak każdą inną część cyklu - można porównać do bilarda czy gry w rzutki albo karaoke. Teoretycznie zabawa w pojedynkę jest możliwa, ale raczej pozbawiona większego sensu. Nowa odsłona pozwala miło spędzić czas z rodziną czy znajomymi, nawet jeżeli nie wszyscy uczestnicy znają się na grach.

ArtykułNajlepsze odsłony Call of Duty

W oczekiwaniu na Black Ops 4.

Już 12 października zadebiutuje Call of Duty: Black Ops 4. Gra w pewnym stopniu rewolucyjna na tle pozostałych części serii - po raz pierwszy nowa odsłona nie oferuje kampanii fabularnej. Zupełną nowością jest też tryb Blackout, inspirowany battle royale.

Zapowiedziano Borderlands 2 VR

Z funkcją spowalniania czasu.

Przedstawiciele studia Gearbox zapowiedzieli dziś Borderlands 2 VR - nową wersję strzelanki, tworzoną z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości.

Mega Man 11 - Recenzja

Powrót klasyka.

Mega Man 11 to najmniej nowoczesny ze wszystkich sequeli ostatnich lat. To dobra wiadomość dla miłośników cyklu, którzy od dawna nie otrzymali pełnoprawnej kontynuacji. Jeśli jednak ktoś chce wejść w w ten świat po raz pierwszy, może się od niego odbić.

ArtykułSuper Mario Party - najciekawsze nowości

Imprezowe minigry na Nintendo Switch.

Mario Party to wyjątkowa seria, której początki sięgają 1998 roku, kiedy na Nintendo 64 trafiła pierwsza odsłona cyklu. Dzięki niej miliony graczy na całym świecie przekonały się, jak angażujące mogą być nawet najmniejsze i nieskomplikowane minigry, kiedy bawimy się w nich ze znajomymi przy jednej konsoli.

Powstaje gra Twin Peaks VR

Zaproszenie do czerwonego pokoju.

Studio Collider Games nawiązało współpracę z firmą Showtime, by stworzyć grę Twin Peaks VR. Produkcja trafi na Steam, przystosowana do Oculusa oraz HTC Vive.

Pierwsza Poprzednia