Picture of Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Autor

Featured articles

ArtykułKonsole w wersjach Mini powinny być przenośne

Sens odświeżania dawnych platform.

NES Classic czy wydane niedawno PlayStation Classic to urządzenia z pewnością interesujące dla kolekcjonerów. Poza tym, pozwalają powrócić do przeszłości i w nostalgicznych okolicznościach ponownie zagrać w tytuły, których nie uruchamialiśmy od lat.

VideoGramy w World War 3

Polski sieciowy FPS.

World War 3 od gliwickiego studia Farm 51 - twórców Get Even czy Deadfall Adventures - zadebiutowało na platformie Steam w październiku, w dziale Early Access.

Misja ta rozpoczyna się automatycznie po zakończeniu zadania Na Spotkanie Tajemnicy, gdzie zaraz po wejściu do podziemi posiadłości widzisz przed sobą ogromny komputer.

Fallout 76 - Na Spotkanie Tajemnicy

Posiadłość Riverside i Zakon Tajemnic.

Na Spotkanie Tajemnicy to jedno z tych zadań, które rozpoczynamy przypadkiem, eksplorując świat. Musisz dotrzeć do Zakładu uzdatniania wody Tygart, na wschód od Flatwoods, za rzeką (w przyczepie kempingowej w tym samym obszarze rozpoczniesz też misję poboczną Ekologiczna Równowaga).

Fallout 76 - Ekologiczna Równowaga

Badania środowiskowe.

Ekologiczna Równowaga to jedno z zadań codziennych (co ważne, wbrew nazwie, misje te nie pojawiają się na nowo codziennie, a w losowych dniach...). Może się aktywować, kiedy przechodzisz w okolicy Zakładu uzdatniania wody Tygart, na wschód od Flatwoods, za rzeką.

Rusza beta Dreams na PS4

Testy kreatora.

Jeszcze dziś wystartuje pierwsza faza testów Dreams - nowej gry na wyłączność PlayStation 4. Twórcy udostępnią w wersji beta system tworzenia i kreacji, a więc zabraknie przygodowego trybu dla jednego gracza, nad którym pracują deweloperzy.

Rok dobiega końca - to idealny moment na podsumowanie tego, co zaoferowało graczom Sony przez ostatnie 12 miesięcy w ramach abonamentu PlayStation Plus. Wydaje się, że otrzymaliśmy naprawdę niezły zestaw gier do naszych cyfrowych bibliotek.

Anno 1602 za darmo na PC

Z oferty należy skorzystać do 23 grudnia.

Seria Anno obchodzi 20 urodziny. Z tej okazji Ubisoft rozdaje za darmo pierwszą odsłonę cyklu - Anno 1602. Grę można pobrać bezpłatnie na platformie Uplay.

Pierwsza Poprzednia