Picture of Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Featured articles

Fortnite: sezon 7 - wyzwania tygodniowe

Zadania karnetu bojowego. Tydzień 2.

Wyzwania w Fortnite Battle Royale to specjalne zadania, które gracze mogą wypełniać w trakcie rozgrywania meczów. Są dodatkiem do głównych celów rozgrywki, czyli strzelania i próby jak najdłuższego przeżycia podczas rywalizacji.

The Crew 2 za darmo do 16 grudnia

Weekend na testowanie gry.

Już od dziś - 13 grudnia - na PC, PS4 i Xbox One można pobierać wyścigową grę The Crew 2. Pełną wersję wszyscy chętni mogą testować bez ograniczeń do 16 grudnia włącznie.

Fallout 76 - Oficer na Pokładzie

Jak zdobyć rekomendacje.

Po misji Jeden z Nas automatycznie rozpocznie się kolejne zadanie. Składa się właściwie tylko z jednego etapu, ale potrafi zabrać dużo czasu i wymaga cierpliwości.

Fallout 76 - Włamanie do Bunkra

Jak wyłączyć lasery.

Kiedy zakończysz misję Wujek Sam, wchodząc do windy w jaskini, rozpocznie się nowa misja. Na początku musisz poradzić sobie z windą, która nie działa. Wracaj więc do jaskini.

Fallout 76 - Jeden z Nas

Enklawa i roboty.

Po misji Włamanie do Bunkra otrzymasz kolejne zadanie. Musisz udać się do kurortu Whitespring, by dostać się do bunkra w okolicy tego miejsca. Najlepsza będzie szybka podróż.

Fallout 76 - Wujek Sam

Bunkier i Szpon Śmierci.

Po długim i całkiem trudnym zadaniu W Żołądku Bestii pora na coś prostszego - choć też czeka na nas walka z poważnym przeciwnikiem.

VideoGramy w Mutant Year Zero

Nietypowy kuzyn serii XCOM.

Mutant Year Zero: Road to Eden zadebiutowało 4 grudnia na PC, PS4 i Xbox One - na konsoli Microsoftu dostępne jest w ramach abonamentu Game Pass.

ArtykułThe Game Awards 2018 - trailery i zapowiedzi

Informacje z gali TGA w jednym miejscu.

Dziś w nocy odbyła się tegoroczna edycja gali The Game Awards. Grą roku uznano God of War od Sony Santa Monica. Poza przyznaniem wielu nagród, na scenie zaprezentowano też nowe tytuły, które ukażą się w przyszłości.

Pierwsza Poprzednia