Picture of Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Featured articles

FIFA 19 - własne zasady: Przetrwanie

Jak włączyć i na czym polega tryb Survival, czyli Przetrwania.

FIFA 19 - wszystkie cieszynki i celebracje po strzeleniu gola

Jak pokazać radość po zdobyciu bramki.

FIFA 19 - sztuczki techniczne i najlepsze triki

Jak wykonać trudne triki i sztuczki.

Wykonywanie sztuczek technicznych i trików w FIFA 19 nie tylko jest efektowne, ale często potrafi zmylić rywala, dzięki czemu łatwiej jest nam minąć przeciwników, aby w końcu znaleźć się pod jego bramką. Warto nauczyć się zatem chociaż kilku podstawowych trików, aby móc potem wykorzystać je na wirtualnym boisku.

V-Rally 4 - Recenzja

Duży, lecz niewykorzystany potencjał.

Szesnaście lat musieliśmy czekać na wskrzeszenie jednej z najbardziej legendarnych serii gier rajdowych. Za grę odpowiadało niegdyś utalentowane studio Eden Games, mające w swoim portfolio także inne, bardzo udane tytuły. Za V-Rally 4 wzięła się tym razem grupa Kylotonn, znana między innymi z ostatnich części WRC.

ArtykułV-Rally 4 - najciekawsze trasy i tory

Podziwiamy widoki, próbując się przy tym nie rozbić.

Już jutro swoją polską premierę ma V-Rally 4. Poprzednia część serii ukazała się na rynku bardzo dawno, bo aż szesnaście lat temu. Za tytuł odpowiada studio Kylotonn, które w swoim dorobku ma choćby ostatnie trzy części serii WRC.

FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Sztuczki, cieszynki, porady, najlepsi piłkarze, taktyka, FUT i nowości.

Witamy w solucji i poradniku do FIFA 19. Znajdziesz tu przede wszystkim listy najlepszych piłkarzy, porady dotyczące rozgrywki, ustawień taktycznych, obsługi gry, a także nowości w trybie FUT i oczywiście opis kontynuacji wątku Alexa Huntera, czyli trybu Droga do sławy.

RekomendacjaFIFA 19 - Recenzja

Dynamiczna i wciągająca ewolucja serii.

Najnowsza odsłona najpopularniejszej piłkarskiej serii, FIFA 19, przeszła w tym roku do dużej ofensywy. Odzyskała licencje na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Superpuchar Europy, wplatając je zgrabnie w tryby dla pojedynczego gracza, w tym także fabularny moduł Drogi do sławy.

ArtykułBrutalność, polowania i realizm w Red Dead Redemption 2

Rockstar zaoferuje nowy poziom w grach z otwartym światem.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zagrać w najnowsze dzieło studia Rockstar - Read Dead Redemption 2. Nasze ogólne wrażenia z tego pokazu opisaliśmy już w osobnym artykule. Ciężko zawrzeć jednak wszystkie myśli i spostrzeżenia w jednym miejscu.

Spider-Man - Zatrute ulice

Misja główna: na psychodelicznym tropie Scorpiona.

W poprzedniej misji, Podążanie za śladem, zbadaliśmy szczegółowo tajną kryjówkę doktora Otto, a także zwyciężyliśmy z bossami - Vulturem i Electro. W dalszym ciągu podążamy śladem innych wielkich przeciwników i stoimy przed szansą na zwalczenie Scorpiona.

Spider-Man - Podążanie za śladem

Misja główna: walka z bossem: Vulture i Electro.

W poprzedniej misji, …pod rynnę, odpieraliśmy ataki zorganizowane przez Elektro i Rhino. Teraz czas najwyższy na starcie z jednym z nich, ale nie tylko. Naszym aktualnym zadaniem jest po prostu namierzenie doktora Otto i sprawdzenie, co planuje.

Spider-Man - …pod rynnę

Misja główna: odpieramy ataki zorganizowane przez Elektro i Rhino.

Poprzednia misja nazywała się Z deszczu…, czas więc na dokończenie popularnego powiedzenia, a więc zadanie „…pod rynnę”. Sytuacja skomplikowała się bardzo mocno - nie dość, że do złoczyńców dołączył doktor Otto Octavius, to wydarzenia ułożyły się dla nas bardzo niefortunnie.

Spider-Man - Z deszczu…

Misja główna: odpieramy ataki uwolnionych więźniów.

Po dość spokojnych misjach Przełom; Rozważania, czas podkręcić solidnie tempo i praktycznie utrzymać je do samego finału gry. Okazuje się, że ciężarówka przewożąca Oddech Diabła została zaatakowana.

Spider-Man - Przełom; Rozważania

Misja główna: pomagamy doktorowi Octaviusowi.

Po emocjonującej misji Ten, który uciekł, pozostawiamy na chwilę kostium Spider-Mana i już w cywilnym ubraniu zmierzamy do laboratorium, gdzie czeka nas kolejna część pomocy doktorowi Otto.

Spider-Man - Ten, który uciekł

Misja główna: ścieramy się z Martinem Li w metrze.

W poprzedniej misji, Kurs kolizyjny, przeżyliśmy szalone chwile podczas pościgu za Martinem Li. Wracamy do tego wątku, a w tym celu udajemy się do żółtego znacznika misji, znajdującego się tym razem w dzielnicy Hell's Kitchen.

Spider-Man - Kurs kolizyjny

Misja główna: pędzimy ciężarówką i przebywamy w demonicznym świecie Li.

W poprzedniej misji, Pierwszy dzień, jako Miles przedzieraliśmy się niezauważeni do siedziby F.E.A.S.T. Wracamy jednak do obowiązków Spider-Mana, bo przed nami trudny orzech do zgryzienia - będzie emocjonująco i szybko.

Spider-Man - Pierwszy dzień

Misja główna: przekradamy się jako Miles do F.E.A.S.T.

W poprzedniej misji, Silne powiązania, naprawialiśmy obwody w projekcie doktora Otto w jego laboratorium. Przypominamy sobie jednocześnie o Milesie, czyli synu tragicznie zmarłego policjanta Jeffa.

Spider-Man - Silne powiązania

Misja główna: naprawiamy interfejs neuronowy w laboratorium Otto.

W poprzedniej misji, Nieproszony gość, jako MJ przekradaliśmy się przez obóz Oscorpu. Tym razem wracamy do Petera Parkera i pędzimy do laboratorium, gdzie doktor Octavius jest - podobno - na progu olbrzymiego odkrycia.

Spider-Man - Nieproszony gość

Misja główna: przekradamy się przez obóz jako MJ.

W ramach poprzedniego zadania, Spider-Haker, wspinaliśmy się na wieżowiec Oscorp Tower, unikając przy tym obserwujących budynek snajperów, dronów i śmigłowca. Nie było to zadanie zbyt trudne, ale może to ulec zmianom właśnie teraz.

Spider-Man - Spider-Haker

Misja główna: unikamy snajperów i dronów wspinając się na budynek.

W poprzedniej misji, Powrót do szkoły, odwiedziliśmy imprezę halloweenową, na której znaleźć mieliśmy pewną postać. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z naszymi założeniami i musimy kombinować dalej.

Spider-Man - Powrót do szkoły

Misja główna: na ratunek doktorowi Delaney.

Niedługo po ukończeniu zadania Co jest w pudełku?, w ramach którego odblokowaliśmy nową aktywność poboczną - punkty zwiadowcze wyzwań - otrzymasz dostęp do kolejnej misji głównej.

Spider-Man - Randka

Misja główna: przekradamy się za plecami przeciwników jako MJ.

Poprzednie zadanie główne, Nowy początek, polegało na szybkiej pomocy w laboratorium. Pozostajemy w skórze Petera Parkera i wreszcie udajemy się na upragnioną randkę do MJ. Po dotarciu na miejsce odtworzony zostanie przerywnik, po którym sterować będziemy MJ.

Spider-Man - Nowy początek

Misja główna: pomagamy doktorowi Otto przy jego projekcie.

W poprzedniej misji, Ukryte zamiary, odkryliśmy tajny pokój Martina Li w siedzibie F.E.A.S.T. Zostaliśmy przy tym jednak niemal złapani na gorącym uczynku, więc Li może podejrzewać nas o bycie Spider-Manem. Czas jednak zostawić na chwilę ten wątek.

Pierwsza Poprzednia