Picture of Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Featured articles

RekomendacjaDirt Rally 2.0 - Recenzja

Wciąż na szczycie podium.

Czysto teoretycznie Dirt Rally 2.0 ma uproszczone zadanie na rynku symulatorów rajdowych - konkurencja jest znikoma, a jeśli ktoś decyduje się na nawiązanie walki, zwykle przegrywa jeszcze w kwalifikacyjnej rundzie. Stworzenie udanej rajdówki jest bowiem sztuką.

RekomendacjaMetro Exodus - Recenzja

Czy świeże powietrze może zaszkodzić?

Metro Exodus to znakomita przygoda, choć jej finalny odbiór może diametralnie różnić się w zależności od tego, jak dobrze znamy uniwersum - czy na podstawie gier, czy książek Dimitrija Głuchowskiego.

Red Dead Redemption 2 - sprzedaż przekroczyła 23 mln sztuk

Dobry start Red Dead Online i świetne wyniki NBA2K19.

Take-Two ogłosiło, że gra Red Dead Redemption 2 osiągnęła nakład przekraczający 23 miliony egzemplarzy. Świetne wyniki przełożyły się na znaczący wzrost przychodów firmy względem analogicznego okresu w poprzednim roku.

ArtykułKomputer do 3000 zł - zestaw PC do gier

Jakie dobrać podzespoły i jaki komputer kupić?

Złożenie komputera do 3000 złotych z myślą o najnowszych grach jest, wbrew pozorom, bardzo proste. W tym artykule proponujemy zestaw PC za właśnie taką kwotę. Ze względu na obecny obraz rynku i cen, całość budujemy na procesorze AMD (ze świetnym potencjałem do podkręcania) oraz karcie graficznej Radeon.

Pierwsza Poprzednia