Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Attack on Titan 2 trafi także na PC, Switch i PS Vita

Również w Europie.

Koei Tecmo ogłosiło, że zapowiedziane w sierpniu Attack on Titan 2 - produkcja bazująca na serialu anime o tym samym tytule - trafi także na PC, Switch i PS Vita. Dotychczas potwierdzonymi platformami były konsole PS4 i Xbox One.

Tytani powrócą

Co ciekawe, mieszkańcy Japonii nie otrzymają wersji Xbox One. Nie powinno być to jednak wielkim zaskoczeniem - konsola Microsoftu nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród Japończyków i w tym państwie często jest ignorowana przez firmy.

Szczegółów na temat projektu ujawniono dotychczas niewiele. Wiadomo jednak, że pod względem fabularnym produkcja oprze się na drugim sezonie anime „Attack on Titan”.

Twórcy ze studia Omega Force obiecują „dynamiczną akcję” wzbogaconą o szereg nowych systemów rozgrywki. Gracze ponownie przywdzieją specjalny ekwipunek - Omni-Directional Manoeuver Gear - w celu powstrzymania tytułowych tytanów.

Względem poprzedniej części wzrośnie liczba dostępnych postaci. Dokładnej liczby bohaterów nie podano, ale w oryginale do wyboru było dziesięciu zróżnicowanych podopiecznych.

Attack on Titan 2 - a właściwie A.O.T. 2 - ukaże się na początku przyszłego roku, choć dokładnej daty premiery na razie nie podano.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze