Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla z dwukrotnie wyższą liczbą graczy niż Odyssey

W dniu premiery.
  • Assassin's Creed Valhalla jest popularniejsze niż poprzednia odsłona cyklu
  • W USA gra debiutuje dzisiaj na PS5

Ubisoft poinformował, że w dniu premiery Assassin's Creed Valhalla w nową odsłonę cyklu zagrało dwukrotnie więcej osób niż w część o podtytule Odyssey w analogicznym okresie.

Firma nie przedstawiła dokładnych danych. Wystosowany przez przedstawicieli firmy komunikat wskazuje jednak, że gra cieszy się dużą popularnością. Nie można wykluczyć, że wpływ na wynik ma fakt, że pozycja dostępna jest w abonamencie Uplay+. Sam rezultat może się jeszcze powiększyć, bo dzisiaj produkcja trafiła na debiutującą w USA konsolę PS5.

- Jesteśmy zaszczyceni reakcją odbiorem ze strony graczy i niezwykle dumni z tego, co nasze zespoły osiągnęły wraz z Assassin's Creed Valhalla, które opiera się na sukcesie poprzednich części - mówi Yves Guillemot, szef Ubisoftu.

- W czasach COVID-19 wydanie gry na siedmiu platformach jest niesamowitym osiągnięciem wszystkich naszych ekip na świecie. Cieszymy się, że możemy powitać użytkowników Xbox Series X/S i PlayStation 5 tytułem, który wykorzystuje moc nowego sprzętu - dodaje menedżer.

Na naszych łamach można już przeczytać recenzję Assassin's Creed Valhalla, a gracze, którzy rozpoczęli przygodę z wikingami, mogą sprawdzić przydatne wskazówki w naszym poradniku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze