Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla ukaże się wcześniej niż planowano

Na start nowej generacji.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje 10 listopada, a nie - jak planowano wcześniej - 17 listopada. Tego samego dnia na rynek trafią konsole Xbox Series X i Series S. Nowa data premiery dotyczy też oczywiście wersji na PC czy PS4.

„Wraz z premierą nowych konsol Xbox Series X i S Ubisoft umożliwia graczom wejście w świat nowej generacji gier wykorzystujących większą moc potężnej technologii” - napisali przedstawiciele Ubisoftu w informacji prasowej.

„Na Xbox Series X Assassin's Creed Valhalla będzie w stanie zaoferować swym nabywcom rozdzielczość 4K w 60 klatkach na sekundę”.

Poza tym, konsole nowej generacji mają dać użytkownikom tekstury w wyższej rozdzielczości, ulepszone cienie, a także szybszy dostęp do otwartego świata dzięki krótszym czasom ładowania.

Pogłaszczemy też kotka - to ważne

Najnowsza część serii Assassin's Creed zabierze graczy do IX-wiecznej Anglii. Wcielamy się w wikinga, który stara się zadbać o dobre warunki dla osadników ze Skandynawii - walcząc z despotycznym królem i rozbudowując swoją strefę wpływów.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Komentarze