Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Trofeum na honorowe miejsce: śledztwo i Grendel

Odnalezienie biesa.

To bezpośrednia kontynuacja misji Bies z piekła rodem. Zadanie jest łatwe do wykonania, bo musisz po prostu dotrzeć w wyznaczone i wskazane na radarze i mapie miejsca.

Pierwszy cel jest niedaleko. To miejsce masakry na bydle. Kiedy tam dotrzecie, musisz pokonać trzy wilki (1).

Drapieżniki nie powinny stanowić wyzwania. Po walce porozmawiasz ze staruszką, a Wulfhilda zasugeruje, żebyście poszli do Brisleah, by sprawdzić, co dzieje się z nordyckimi wojownikami tam stacjonującymi.

Idź za Wulfhildą. To czas na ekspozycję, więc posłuchasz rozmów i opowieści. Po drodze możesz zerwać owoce z krzaków przy drodze. W końcu dotrzecie do wioski i wejdziecie do kościoła. Zbadaj ciała pokryte mchem (2).

Następnie rozejrzyj się. Spójrz w górę, a zobaczysz drabinę. Strzel w czerwony punkt (3), by ją opuścić. Wejdź na górę i porozmawiaj z leżącym tam rannym wojownikiem.

Po rozmowie stań w wyznaczonym miejscu i poczekaj. W końcu w kościele zjawi się tajemniczy potwór, którym okaże się wyrośnięty mężczyzna - Grendel. Walkę zacznij najlepiej od ataku z wyskoku, co zabierze mu sporo zdrowia.

Podczas starcia uważaj oczywiście na ataki sygnalizowane czerwoną poświatą (4), pamiętając, że nie da się ich zablokować, a niektóre to niebezpieczne chwyty. Poza tym, walka jest łatwa, gdyż Grendel nie jest zbyt szybki. Zadwaj cios czy dwa i odskakuj. Pomagaj też sobie oczywiście zdolnościami broni.

Po walce zacznie się scenka, a później przyjdzie pora na kolejną misję z tego wątku fabularnego.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Zrządzeniem losu: przeszukaj Grime's Grave

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Bies z piekła rodem: Wulfhilda

Komentarze