Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - rzymski artefakt: Essexe (Anglia)

Lokalizacja wszystkich rzymskich artefaktów w angielskim regionie Essexe.

Jak w praktycznie każdym regionie w Assassin's Creed Valhalla, w Essexe również znajdziesz rzymskie artefakty. Tych do zdobycia jest tutaj łącznie 5, a z niniejszej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i w jaki sposób zebrać.


Artefakt #1

Pierwszy rzymski artefakt znajdziesz w centralnej części Essexe (1), przy Wieży Agnitum. Na miejscu czekają ruiny wieży, a wewnątrz niej podłoga do zniszczenia (2). Potrzebne do tego wybuchowe dzbany (3) leżą tuż obok, u szczytu schodów.

Rozbij fragment podłogi i zeskocz do podziemi. Artefakt (4) znajdziesz na głowie jednego z posągów stojących pod ścianą.


Artefakt #2

Drugi rzymski artefakt znajduje się przy północnej granicy regionu (5). Na miejscu trafisz na ruiny budynku. Wdrap się na górę, a następnie przesuń kamień (6), by odsłonić leżący za nim artefakt.


Artefakt #3

Kolejny skarb z tej grupy znajdziesz we wschodniej części Essexe (7). Ten rzymski artefakt (8) leży w gnieździe na gałęzi drzewa.


Artefakt #4

Czwarty i przedostatni rzymski artefakt znajduje się w mieście Colcestre (9), a dokładniej w jego północnej części. Przeskocz przez niewielkie ogrodzenie, odrzuć na bok bal siana (10) i podnieś leżący pod nim artefakt.


Artefakt #5

Piąty i zarazem ostatni rzymski artefakt również ukryty jest w mieście Colcestre, w jego wschodniej części (11). Na miejscu znajdziesz Dom ealdormana.

Wdrap się na dach budynku znajdującego się w centrum tej lokacji, a następnie zbierz rzymski artefakt (12) ukryty pod roślinnością.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie rzymskie artefakty

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze