Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Hamtunscire (Anglia)

Wszystkie przeklęte symbole w regionie Hamtunscire.

Jak w przypadku większości regionów w Assassin's Creed Valhalla, w angielskim Hamtunscire natrafisz na przeklęte symbole plugawiące okoliczne tereny. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć dwa tego typu obiekty do zniszczenia i jak się do nich dostać.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy z dwóch przeklętych symboli znajdziesz w północno-wschodniej części Hamtunscire (1), niedaleko Opactwa Readingum. Na miejscu natrafisz na kamienny krąg, z regałem do przesunięcia (2) w samym jego centrum.

Wybij znajdujące się tutaj dziki, a następnie odsuń regał, by odsłonić przeklęty symbol. Zniszcz go by oczyścić tę okolicę.


Przeklęty symbol #2

Drugi i ostatni symbol czeka na ciebie w południowo-zachodnim rogu regionu Hamtunscire (3), w samym środku niewielkiej wyspy.

Obiekt którego szukasz ukryty jest wysoko nad ziemią. By się do niego dostać, wdrap się na drewniany słup (4), by wejść na rozciągniętą pomiędzy drzewami czerwoną płachtę. Z tego miejsca przeskocz na linę (5).

Teraz przechodź na kolejne liny, wspinając się coraz wyżej, by po krótkiej chwili znaleźć się na wprost przeklętego symbolu (6). Zniszcz go przy pomocy łuku bądź ataku wręcz.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze