Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Grantebridgescire (Anglia)

Lokalizacja i rozwiązanie zagadek z przeklętymi symbolami w Grantebridgescire.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację wszystkich przeklętych symboli, na które trafisz podczas wędrówki przez region Grantebridgescire, będący częścią Anglii. Do znalezienia są tutaj 3 tego typu punkty.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy przeklęty symbol znajduje się w centrum Grantebridgescire (1), na zachód od osady Grantebridge. We wskazanym miejscu znajdziesz duże drzewo, na którym wisi masa zwłok. Z jednej z gałęzi zwisać będzie także przeklęty symbol (2). Strzel w niego z łuku, by go zniszczyć i oczyścić to miejsce.


Przeklęty symbol #2

Drugi symbol ukryty jest w południowej części Grantebridgescire (3), na południe od osady Melbourne. By się do niego dostać, musisz podejść od strony zachodniej, gdzie znajdziesz wejście do jaskini (4).

Zniszcz blokujące wejście deski, przeciśnij się przez wąskie przejście i przejdź do kolejnego pomieszczenia gdzie znajdziesz symbol (5). Zniszcz go przy pomocy łuku.


Przeklęty symbol #3

Ostatni w tej części mapy symbol znajdziesz we wschodniej części Grantebridgescire (6), na wschód od osady Middeltun. Obiekt którego szukasz ukryty jest w chacie (7), jednak dojście do niego jest dość problematyczne, gdyż dookoła znajdują się chmury trucizny.

Gdy uda ci się wejść na wyższy poziom, zniszcz drewniane drzwi prowadzące do chaty. W środku czekał będzie symbol (8) do zniszczenia.


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze