Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Eurviscire (Anglia)

Lokalizacja przeklętych symboli w regionie Eurviscire.

Angielski region Eurviscire to kolejna część mapy w Assassin's Creed Valhalla, w obrębie której natrafisz na przeklęte symbole do zniszczenia. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak dostać się do każdego z tego typu obiektów.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy z trzech tutejszych przeklętych symbolów znajdziesz na południe od centrum regionu Eurviscire (1), niedaleko punktu kontrolnego. Wbiegnij do wnętrza ruin budynku, a następnie rozpocznij wspinaczkę do góry (2).

Wdrap się po ścianie na górę, przeskocz przez kilka belek, znów wejdź po ścianie i przebiegnij po linie. Dotrzesz do drabiny - strzel w zamek (3), by opuścić ją w dół. Wejdź po niej na górę, by dotrzeć do symbolu (4) do zniszczenia.


Przeklęty symbol #2

Drugi piekielny symbol czeka na ciebie w północno-wschodniej części Eurviscire (5), na północ od miasta Picheringa. Twój cel zlokalizowany jest na szczycie drzewa i nie będziesz w stanie dosięgnąć go z ziemi.

Zamiast tego znajdź powalone drzewo (6) zlokalizowane na północny-zachód od symbolu i na nie wbiegnij. Następnie obróć się w stronę wspomnianego symbolu i przestrzel go z łuku (7).


Przeklęty symbol #3

Na trzeci i zarazem ostatni symbol natrafisz w północno-zachodniej części regionu (8). Na miejscu trafisz na rytualny krąg, jednak zanim się tam udasz, musisz zdobyć klucz.

W tym celu stań na środku zamarzniętego jeziora i zniszcz fragment lodu (9) za pomocą łuku bądź broni białej. Następnie wskocz do wody i wyłów klucz (10).

Wróć teraz na powierzchnię i zbiegnij na dół po schodach (11) zlokalizowanych na środku rytualnego kręgu. W podziemiach natrafisz na drzwi, które musisz otworzyć przy pomocy klucza - za nimi zaś czeka ostatni w tym regionie przeklęty symbol.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze