Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Essexe (Anglia)

Gdzie znaleźć, jak zniszczyć przeklęte symbole w Essexe.

Essexe to kolejny region w Assassin's Creed Valhalla, w którym znajdziesz przeklęte symbole do zniszczenia. Na tej stronie przedstawiamy ich dokładną lokalizację, a także sposób na pozbycie się każdego z tego typu obiektów.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy przeklęty symbol znajdziesz w północno-zachodniej części Essexe (1). Na miejscu natrafisz na olbrzymie drzewo, na którym wisi klatka (2) - wewnątrz niej ukryty jest symbol.

By móc go zniszczyć, wdrap się na pobliskie drzewko (3) i przeskakuj pomiędzy kolejnymi gałęziami. Gdy dojdziesz do końca, obróć kamerę w prawo i strzel do wnętrza klatki (4), by zniszczyć przeklęty symbol.


Przeklęty symbol #2

Drugi obiekt tego typu w Essxe znajdziesz w południowej części regionu (5). Tutaj także czeka olbrzymie drzewo. Podejdź do niego od północno-wschodniej części, wdrap się na znajdujący się tam słup i spójrz na drzewo. Przed tobą zauważysz drewnianą barierę (6). Przestrzel ją przy pomocy łuku, a następnie zniszcz ukryty tam symbol.


Przeklęty symbol #3

Trzeci i ostatni w tym regionie przeklęty symbol ukryty jest w północnej części Essexe (7), na północ od miasta Colcestre. Znajduje się on pod ziemią. By się do niego dostać, podejdź od południowej strony, gdzie znajdziesz drewnianą barierę (8) do zniszczenia.

Rozbij ją, wejdź do środka i przesuń znajdujący się tam głaz. Za nim natrafisz na trzeci i ostatni przeklęty symbol w Essexe.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze