Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - piwo pozwoli odciągnąć uwagę strażników

Nietypowa opcja.

W Assassin's Creed Valhalla powróci znana ze starszych części cyklu możliwość ukrywania się w tłumie. Okazuje się, że jedna z form opcji jest mocno nietypowa.

W rozmowie z serwisem PC GamesN reżyser projektu - Eric Baptizat - wyjawił, że Eivor może przysiąść się do ucztujących przy stole ludzi, dzięki czemu postać nie zostanie zauważona przez strażników.

Jeżeli zechcemy przemieścić się wraz z towarzyszami w inne miejsce - nadal unikając wzroku przeciwników - będziemy mogli zaproponować biesiadnikom postawienie piwa. Wówczas podążą za naszym podopiecznym chwiejnym krokiem.

Pojawi się też opcja wykorzystania wspomnianych osób do odciągnięcia uwagi wrogów - wystarczy odejść od grupy, stwierdzając, że jednak nie zafundujemy trunku. Niezadowoleni ludzie zareagują krzykiem, co zaalarmuje strażników, którzy przyjdą sprawdzić źródło zamieszek, nie pilnując Eivora.

Assassin's Creed Valhalla ukaże się 10 listopada na PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a 19 listopada na PS5.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze