Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Wschodnia Anglia

Kartki niesione wiatrem we Wschodniej Anglii, gdzie znaleźć.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację i sposób pozyskania wszystkich kartek niesionych wiatrem, na które trafisz podczas eksploracji regionu Wschodnia Anglia. Do zdobycia są tutaj dwie tego typu kartki.


Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza z dwóch kartek niesionych wiatrem znajduje się w centralnej części regionu Wschodnia Anglia, w mieście Northwic (1). Znajdziesz ją na słupie (2). By się do niej dostać, wdrap się na mur (3) biegnący tuż obok niej, a następnie przeskocz na słup.

Zdobycie kartki w tym miejscu nie będzie dla ciebie problemem, jeśli tylko będziesz poruszał się za nią bez pośpiechu. Dzięki temu z łatwością pokonasz przeszkody jak drzewa (4) - niedokładny ruch może sprawić, że postać wybiegnie na drzewo, zamiast przebiec po gałęziach. To z kolei spowolni ruch i utrudni dotarcie do kartki na czas. Za zebranie jej otrzymasz projekt tatuażu - Midgard (plecy).


Kartka niesiona wiatrem #2

Druga i zarazem ostatnia w tym regionie kartka znajduje się w mieście Elmenham (5). Czeka ona na ciebie na słupie (6) zamocowanym do ściany kościoła. Najłatwiej rozpocząć pościg wdrapując się na wspomniany dach i zeskakując na dół. Zebranie tej kartki pozwoli ci pozyskać projekt tatuażu Vigvisir (tors).


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze