Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Oxenefordscire(Anglia)

Lokalizacja wszystkich kartek niesionych wiatrem w regionie Oxenefordscire.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację wszystkich kartek niesionych wiatrem w regionie Oxenefordscire. W tej części świata do zdobycia są dwa tego typu przedmioty.


Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza kartka niesiona wiatrem znajduje się w Buckingham (1), w centralnej części regionu Oxenefordshire. By do niej dotrzeć, musisz wdrapać się na dach warowni (2) stojącej w mieście.

W tym miejscu masz sporo czasu, by dogonić kartkę (3) - nie spiesz się i wykonuj kolejne skoki dokładnie, by nie spaść na ziemię. Jest to kluczowe, gdyż możesz wpaść pomiędzy wrogów i doprowadzić do walki - a wtedy trzeba będzie powtarzać całą sekwencję. Za zebranie tej kartki otrzymasz projekt tatuażu, Wicher Vestri (ramiona).


Kartka niesiona wiatrem #2

Drugą kartkę niesioną wiatrem znajdziesz z kolei w zachodniej części regionu (4), w obrębie osady Oxeneforda. Kartka (5) unosi się nad kominem niewielkiego budynku.

W tym miejscu czeka cię sporo skakania pomiędzy platformami. Jak w przypadku kartki #1 warto wykonywać kolejne manewry powoli i z dokładnością - upadek na ziemię najpewniej zakończy pościg, gdyż nie zdążysz wdrapać się na górę zanim kartka zniknie. Zebranie jej pozwoli ci zdobyć projekt tatuażu, Midgard (ramiona).


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze