Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Lincolnscire (Anglia)

Gdzie je znaleźć, jak złapać.

W Lincolnscire, jednym z angielskich regionów w Assassin's Creed Valhalla, znajdziesz kartki niesione wiatrem. Tych do zebrania jest tutaj dwie. Na tej stronie wyjaśniamy gdzie je znaleźć i jak je zdobyć.


Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza z dwóch kartek niesionych wiatrem ukryta jest w mieście Lincoln (1), we wschodniej części regionu Lincolnscire. Unosi się nad słupem (2) stojącym na ulicy. Sam pościg nie jest trudny, jednak kluczowe jest tutaj twoje ustawienie. Stań na dachu budynku zlokalizowanego na zachód, a następnie szybko wskocz na słup i odbij w lewo. Tego typu start pozwoli ci bez problemu dogonić kartkę.


Kartka niesiona wiatrem #2

Drugi przedmiot z tej grupy znajdziesz w Botolphston (3), osadzie ulokowanej w centralnej części regionu, na południowy wschód od miasta Lincoln. Poszukiwana przez ciebie kartka (4) unosi się nad drewnianą konstrukcją, przy której jest słup z czerwoną chorągwią.

Pościg ten nie jest przesadni trudny, jednak jest to jedna z dłuższych tego typu aktywności w grze. Nie spiesz się za bardzo i dokładnie wykonuj skoki - jeśli spadniesz na ziemię, najpewniej będziesz musiał powtarzać cały pościg.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze