Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Ledecestrescire (Anglia)

Miejsca kartek niesionych wiatrem w angielskim regionie Ledecestrescire.

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację wszystkich kartek niesionych wiatrem w regionie Ledecestrescire. W tym miejscu do znalezienia są trzy tego typu przedmioty.


Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza z trzech kartek niesionych wiatrem znajduje się w osadzie Ledecestre (1), w centralnej części regionu. Możesz rozpocząć pościg za kartką (2) na jednym z dachów budynków.

W trakcie pogoni za przedmiotem musisz cały czas podróżować nad ziemią, przeskakując pomiędzy poszczególnymi linami. Jeśli spadniesz na ziemię, możesz od razu wrócić na miejsce startu, gdyż w ten sposób jej nie dogonisz. Możesz także rozpocząć całą sekwencję podchodząc od drugiej strony - kartka poleci w odwrotnym kierunku. Za zebranie jej otrzymasz tatuaż - Projekt: Symbol wikinga (ramiona).


Kartka niesiona wiatrem #2

Druga w tym regionie kartka niesiona wiatrem znajduje się zachód od osady Ledecestre (3). Stań na drewnianej platformie, skąd widać będzie kartkę (4). Zeskocz na dół na siano, by rozpocząć pościg.

W tym wypadku musisz cały czas podróżować po gałęziach drzew - jeśli spadniesz na ziemię, dogonienie kartki będzie niemożliwe i konieczny będzie powrót na początek trasy. Jest to jedna z trudniejszych do zdobycia kartek w grze - nie przejmuj się więc, jeśli będziesz musiał powtórzyć całe wyzwanie kilkukrotnie.


Kartka niesiona wiatrem #3

Trzecią i ostatnią kartkę znajdziesz z kolei w północnej części regionu, w Repton (5). Ta kartka (6) czeka na ciebie na szczycie wysokiej wieży. Musisz się na nią wdrapać, a następnie zeskoczyć na wystający z wieży słup, by rozpocząć pościg.

Jest to zdecydowanie najłatwiejsza kartka do zdobycia w tym regionie. Nawet jeśli spadniesz na dół i kontynuujesz pościg na ziemi, bez problemu ją dogonisz - jej lot dobiegnie końca na żurawiu (7).


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze