Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Honor i pycha: forteca Magnis

Bitwa z Piktami.

Po misji Syn Jorvik pora przejść do głównej bitwy. Na początku jedź do Stenwege, gdzie już byłeś wcześniej, by spotkać się z Faravidem.

Porozmawiaj z nim, a potem ruszaj pod fortecę Magnis, która jest blisko skraju mapy w grze. Przed fortecą musisz porozmawiać z Ljufviną (1) w obozie.

Po scence zostaniesz poproszony o wyjście do wysłanników Piktów. Okaże się jednak, że nie chcą pertraktować, a pomaga im król Jorvik. Zacznie się bitwa i atak na fortecę. Standardowo, atakujemy grupy wrogów i przedzieramy się do kolejnych przeszkód, które należy usunąć.

Na początek rozsuń drabiny, strzelając w oznaczone punkty (2).

Bitwa przeniesie się na kolejny dziedziniec, gdzie musisz przejść na drugą stronę muru, by otworzyć bramę od środka. Potem musisz zniszczyć małą palisadę, rzucając w nią jedną z waz (3) leżących po lewej stronie.

Na końcu musisz opuścić most, strzelając w podświetlone elementy. Pamiętaj, że celownik musi być czerwony (4), bo wtedy oznacza to, że strzała trafi w cel, a nie przeleci obok.

Po przedarciu się przez most musicie tylko pokonać wrogów, a po scence odeprzeć kontratak już w roli obrońców murów. To zwykła walka ze zwykłymi przeciwnikami, więc po prostu walcz.

Później musisz tylko dogonić i zabić Ricsige'a (5), który ucieka ścieżką. Wystarczy, że pobiegniesz po idealnie ułożonej trasie z drzew, lin i innych elementów i wykorzystasz łuk.

Gdy podejdziesz do zabitego zdrajdy, zbliży się Halfdan. Porozmawiacie trochę, a misja się zakończy. Pora na finałowe zadanie wątku w tym zimnym regionie.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Krew i powinność: czy walczyć z Faravidem

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Syn Jorvik: fałszowanie podpisu, Ricsige

O autorze
Komentarze