Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Dobijanie Saksa: pogrzeb, świątynia Zakonu

Biskup i ucieczka.

Po misji Wyrywanie Pióra czas na finałowe zadanie w Wincestre. Spotkaj się w oznaczonym na mapie miejscu z Goodwinem. Porozmawiaj z nim, a wyśle cię na pogrzeb Saksa. Eivor podejrzewa, że biskup cały czas żyje.

Na cmentarzu podejdź do ciała (1) i zbadaj je. Później porozmawiaj z grabarzem (2), a następnie zbadaj ubrania leżące obok (podświetlą się na niebiesko, gdy użyjesz zmysłu Odyna.

Następnie wróć do ciała i porozmawiaj z siostrą biskupa, opłakującą go. Eivor powie, czego się domyśla - a siostra wezwie strażników. Pokonaj ich i znów z nią porozmawiaj. Odeśle cię do siedziby rady.

Dostań się do budynku wchodząc po rusztowaniu i przez okno. Poczekaj na wyższym poziomie, aż biskup (3) się ujawni, zeskocz na dół i pokonaj go w walce.

Gdy Saks zostanie w końcu zabity naprawdę, porozmawiasz z Alfredem, a potem z siostrą zmarłego. Wyśle cię ona do siedziby Zakonu. Udaj się do oznaczonego miejsca i użyj kruka. Dostrzeżesz oznaczony obszar. Wejście (4) jest ukryte w rogu obszaru, po prawej stronie, przy murze.

W środku przedostań się do komnaty, gdzie znajdziesz pierwszą wskazówkę. Pamiętaj o podświetlaniu przedmiotów. By przejść dalej, musisz przesunąć półkę, a potem zabrać wazę (5), by rozbić nią zablokowane dalej przejście.

Dotrzesz do kolejnej komnaty, w której musisz zbadać dokumenty. Ze zdobytą wiedzą możesz już wracać do starej katedry, na przykład poprzez szybką podróż. Na miejscu zacznie się scenka, po której musisz uciekać z miasta.

Możesz walczyć z wrogami, ale małe ilości punktów XP nie zachęcają raczej do spędzania czasu na starciu. Dlatego też po prostu wybiegnij poza obszar miasta i kieruj się do domu.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Wincestre

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Wyrywanie Pióra: wypytaj dzieci, wejście do kanałów

O autorze
Komentarze