Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Syndicate zaoferuje sekcje w teraźniejszości

Z sensowną historią.

Ubisoft potwierdził, że gra akcji Assassin's Creed Syndicate ponownie zaoferuje sekcje w teraźniejszości, opowiadające o konflikcie asasynów i templariuszy.

Panie, taka ryba!

Dyrektor kreatywny Marc-Alexis Cote zapewniał w rozmowie z serwisem Gamespot, że fabuła prezentowana w kolejnych odsłonach popularnej serii ma sens, w co wątpi coraz więcej graczy.

- Opowieść nadal zmierza w pewnym kierunku, oczywiście - mówi. - Ogólna historia jest podzielona na sekcje. Mieliśmy coś, co nazwaliśmy cyklem Desmonda, zakończony w AC3. Black Flag było punktem przejściowym pomiędzy cyklem Desmonda i nową sekcją.

Deweloper dodaje, że także Unity było pozycją „przejściową”, ale już Syndicate ponownie podejmie wątki, które odsunięto w ostatnich latach na dalszy plan.

- Nie mogę wdawać się w szczegóły na temat sekcji w teraźniejszości, poza tym, że powrócą, będą miały sens, a gracze zrozumieją konflikt asasynów i templariuszy - wyjaśnia Cote.

- Jednym z bardzo ważnych elementów dla mnie i mojego zespołu było upewnienie się, by gracze poczuli, że są ważną częścią scen w czasach współczesnych.

Assassin's Creed Syndicate zadebiutuje 23 października na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się później - Ubisoft podaje obecnie tylko „jesień”.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze