Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed: Syndicate - pokaz na żywo od godziny 18:00

Podsumowanie informacji.

Ubisoft zaprezentuje najnowszą odsłonę Assassin's Creed dzisiaj o godzinie 18:00 - transmisję znaleźć można poniżej.

Gdzie umieszczono akcję? Kim jest nowy bohater? Na konkrety trzeba jeszcze poczekać, ale poniżej znaleźć można podsumowanie najważniejszych informacji, ujawnionych nieoficjalnie.

Assassin's Creed: Syndicate ukaże się w okresie świątecznym tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Poprzednio gra nosiła podobno podtytuł Victory, ale nazwę zmieniono.

Wcześniejszy tytuł odnosił się lepiej do realiów historycznych najnowszej odsłony - akcję umieszczono w wiktoriańskim Londynie, podczas rewolucji przemysłowej. Tymczasem Syndicate nazwiązuje do przestępczego światka, który ma odegrać ważną rolę w grze.

Główny bohater to asasyn Jacob Frye. Wczesne grafiki koncepcyjne prezentują go wyposażonego w charakterystyczne ukryte ostrze, ale także w laskę, kastet i małą... armatę na przedramieniu.

Za prace odpowiada studio Ubisoft Quebec, a nie jak dotychczas - Montreal. Jedną z głównych innowacji ma być możliwość korzystania z linki z hakiem, zwiększająca opcje poruszania się po świecie.

Jacob nie będzie jednak jedyną postacią w AC: Syndicate. Jedną czwartą misji przejdziemy jako Evie, siostra bohatera. Na kobietę przełączymy się swobodnie także podczas eksploracji miasta.

Materiały marketingowe zapewniają, że tytuł „przeniesie miliony graczy do zadziwiającej repliki Londynu podczas rewolucji przemysłowej, gdzie znajdą się w świecie, którego wcześniej nie widzieli”.

Które doniesienia się sprawdzą? Dowiemy się o 18.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze