Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage niemal potwierdzone. Grafiki promocyjne już w sieci

Aktualizacja: Ubisoft oficjalnie potwierdził grę.

Aktualizacja: Ubisoft oficjalnie potwierdził Assassin's Creed Mirage. Więcej informacji o grze usłyszymy na wrześniowym pokazie Ubisoft Foward.


Oryginalna wiadomość: Grafiki promocyjne Assassin's Creed Mirage pojawiły się już w sieci - w sieciowym sklepie Ubisoftu. Produkcja nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana.

Ilustrację zauważył serwis The Codex Network, grupujący miłośników serii, ale wpis na Twitterze został już usunięty. Jest obrazek bez oraz z podtytułem: The Forty Thieves Quest. To ostatnie to zapewne nawiązanie do opowieści „Ali Baba i czterdziestu rozbójników” z klasycznego zbioru „Tysiąca i jednej nocy”.

To wydaje się potwierdzać przeniesienie akcji na Bliski Wschód i do Bagdadu, o czym mówi się już od jakiegoś czasu. Według najnowszych plotek, twórcy planują powrót do korzeni i usunięcie elementów RPG. Głównym bohaterem będzie podobno Basim, bardzo dobrze znany wszystkim, którzy grali w Assassin’s Creed Valhalla.

Oficjalnej zapowiedzi można spodziewać się na konferencji Ubisoft Foward, zaplanowanej na 10 września. Mirage ma podobno zawierać remake pierwszego Assassin’s Creed, a także stanowić wstęp do większego projektu Assassin’s Creed Infinity.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze