Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Assassin's Creed IV: Black Flag także na konsolach nowej generacji”

Taką informację, wraz z datą wydania, znaleziono na przedwcześnie opublikowanej stronie Ubisoftu.

Ubisoft wczoraj potwierdził Assassin's Creed IV na PC, Xboksa 360, PlayStation 3 i Wii U. Szczegóły na temat gry ujawnione zostaną w poniedziałek o godzinie 18. Tymczasem przeszukujący oficjalną stronę wydawcy dziennikarze serwisu Gaming Everything trafili na sekcję, która chyba nie powinna ujrzeć jeszcze światła dziennego. Znaleźli tam informacje o dacie wydania Black Flag i potwierdzenie, że ukaże się także na konsolach nowej generacji.

Według danych dostępnych na witrynie, premiera nastąpi 29 października. Tuż nad datą widnieje napis „także na konsolach nowej generacji”. Nie wiadomo, czy debiut gry nastąpi równocześnie na platformach obecnej i przyszłej generacji.

Taki stan rzeczy wskazywałby, że nowe konsole ukażą się jeszcze przed listopadem. Napis jednak może odnosić się tylko do samego faktu, a nie konkretnej daty dla PlayStation 4 i domniemanego „Xboksa 720”.

Obecnie na podstronie zobaczyć możemy jedynie licznik odmierzający czas do opublikowania pierwszego zwiastuna.

W ramach wykopalisk na stronie, odkryta została także jedna grafika, którą zobaczycie poniżej.
Grafika, która postanowiła wyciec
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze